מתיחת הפוטושופ בתחנת האוטובוס

המתנה בתחנת אוטובוס היא חווייה שעשויה להיות משעממת במיוחד לאור חוסר הוודאות לגבי זמן המתנת האוטובוס, החום או הקור ועוד מגוון גורמים לא מהנים. מרבית האנשים מנצלים את ההמתנה למחשבות והרהורים על החיים או להאזנה למוזיקה, כלומר, אלא אם הם נקלעו בטעות לתחת האוטובוס הבאה.

בכדי לקדם את “ימי היצירתיות”, פרויקט של חברת Adobe במסגרתו מתקיימים כנסים העוסקים ביצירתיות וחדשנות במגוון מדינות באירופה ובאפריקה לאורך כחודש, יצרו בחברה קמפיין גרילה משעשע ויצירתי, במסגרתו נמתחו האנשים הממתינים בתחנת אוטובוס בשבדיה.

פוטושופ תחנת אוטובוס

אל הקמפיין גוייס אמן הפוטושופ אריק יוהנסון, שהתחבא ברכב מסחרי שחנה בסתר מול תחנת האוטובוס. בתוך הרכב חיכו ליוהנסון מחשב ופוטושופ, וגם מצלמת סטילס. ברגע שהגיע אדם לתחנת האוטובוס, צילם אותו יוהנסון בסתר, והחל לערוך ולעבד את תמונתו בצורה באמצעות תכנת הדגל של Adobe,פוטושופ. בתחנת האוטובוס הותקן שלט פרסום חכם מצחיקה וקומית המחובר למחשבו של יוהנסון, וכך, תוך רגעים ספורים, גילו הממתינים בתחנת האוטובוס כי תמונתם הערוכה מופיעה על שלט הפרסום.

כצפוי, מרבית המשתתפים בקמפיין נראו משועשעים ומופתעים למדי מרגעי התהילה הקצרים שלהם, ומיד שלפו את המצלמות כדי לתעד את שלט הפרסומת בכיכובם. הסרטון הבא מציג את התעלול השיווקי הנחמד הזה, ועל הדרך קורא לכם להשתתף ביום היצירתיות הקרוב למקום מגוריכם. במקרה שלנו – תאלצו לטוס לאירופה.


לייק לפטריה בפייסבוק