תאטרון הצללים המדהים של להקת אטרקשן זכה בגמר “לבריטניה יש כישרון”

תכניות הריאליטי הרבות העוסקות בגילוי כשרונות חדשים, החל מזמרים ודרך מופעים מוזרים והזויים מתחומים שונים, כבר סיפקו לנו בעבר אינסוף רגעים מרגשים ואודישנים מופלאים שהפכו ויראליים לא רק במדינה בה מתקיימת התחרות אלא ברמה עולמית. כולנו זוכרים את האודישן המרגש של סוזן בוייל, להקת הבנים וואן דירקשן, האודישן של הבחור המגמגם לזארו ארבוס ועוד רבים אחרים.

לפני מספר ימים הסתיימה העונה של התכנית “לבריטניה יש כישרון”, עונה שהביא איתה תגלית חדשה שכבשה את הרשת, להקת אטרקשן (Attraction), להקת מחול המורכבת מתשעה רקדנים המספקת מופע תיאטרון צללים מרשים במיוחד.

האודישן הראשון של הלהקה שעלה לרשת באפריל השנה, הציג סיפור אהבה קסום באמצעות צללות, בהופעה בלתי נשכחת שגרפה מעל 20 מליון צפיות ברשת, והשאירה את השופטים בראשות סיימון קאוול, וגם את הקהל באולם, ללא מילים ועם דמעות בעיניים. גם מופע חצי הגמר של הלהקה סחף את הקהל הבריטי עם סיפור מרגש על מערכת יחסים בין אם לבנה.

לפני מספר ימים נערך הגמר הגדול של התחרות, ולאחר עוד מופע צללים מרשים ומרגש שהציג רגעים בתולדות האומה הבריטית, קטפה הלהקה את המקום הראשון והפכה לזוכה הגדולה של התחרות. אם עדין לא צפיתם באף אחד מהקטעים, התמזל מזלכם. ההופעות של הלהקה מדוייקות, מהפנטות ומצליחות לגעת בכל חוטי הרש של הצופה, והכל באמצעות ריקוד וצללים בלבד, חוויה בהחלט ייחודית ונהדרת. ריכזנו עבורכם את שלוש ההופעות של אטרקשן, מוזמנים לצפות בהן לפי הסדר, כשלטעמינו, מופע חצי הגמר הוא המרגש מכולם.

האודישן הראשון


 

ההופעה המרגשת בחצי הגמר


 

ביצוע הגמר שזכה בתחרות


לייק לפטריה בפייסבוק