פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שבת ויראלית 14: הסרטונים שיבזבזו לכם את השבת

שבת ויראלית בפטריה

גם השבת אנו שמחים להציג, שבת ויראלית בפטריה בדיוק כפי שציווה עלינו אלוהים: וביום השביעי שבת ויתפנאן. הפוסט המתגלגל יעודכן בכל שעה וחצי לערך, ויופיעו בו הסרטונים הויראלים שעשו את השבוע ויבזבזו לכם כמה דקות שלעולם לא יחזרו, מהשבת המופלאה שלכם. שבת ויראלית, מתחילים.

התקף צחוק בחיתול

מה גורם לתינוקות לצחוק? השאלה הרת הגורל הזו מעסיקה הורים רבים, המנסים אינסוף טריקים ושטיקים כדי לגרום לעולל הקטן שלהם לחייך או לצחוק. הסרטון הבא מדגים מדוע אף פעם אי אפשר לצפות מה יצחיק ילדים קטנים. הכלב המשפחתי ג'אגר אוכל פופקורן, ומשום מה התינוקת המתוקה והמשעשעת מוצאת את העניין הזה כמאוד מצחיק, ונכנת להתקף צחוק מטורף. הסרטון פורסם לפני כארבע שנים וזוכה בימים האחרונים לעדנה ויראלית מחודשת.


 

אוסף מתיחות מרושעות

זו לא באמת שבת ויראלית בלי סרטון מתיחות. אז הנהאוסף של כמה מוכרות ועוד כמה שכנראה לא ראיתם. מצחיק.


 

סקייפ למתקדמים

אז נכון, תכנת סקייפ אמורה לשמש במקור לשיחות בין בני אדם, אך מי קבע שכלבים שלא נפגשו או ראו אחד את השני המון זמן לא יכולים גם הם להשלים פערים באמצעות התכנה? קליק לסרטון חמוד במיוחד.


 

 המהות האמתית של שואב אבק

משתמשים בשואב האבק שלכם בכדי לנקות את הבית? החמצתם את המהות האמיתית של המוצר החשמלי הזה.  צפו בשני סרטונים המציגים לכם את הדרך המהירה ביותר לעשות קוקו בלי טיפת מאמץ. 

האודישן המרגש של הנער המגמגם

לאחרונה עלתה לשידור בארצות הברית העונה החדשה של אמריקן איידול, העונה ה-12 במספר. אחד האודישנים היותר מרגשים שציפו לנו בפרקים הראשונים היה זה של לזארו ארבוס, מוכר בגלידריה בן 21, הסובל מגמגום קשה מאז שהיה בן 6, גמגום שמנע ממנו חיים נורמטיביים וגרם לו להיות מבודד חברתית. כמו תמיד במקרים הללו, השירה מעלימה לחלוטין את גמגומו של ארבוס. מקסים ומרגש. צפו בסרטון.


 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...