פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פיגוע יום הולדת: אסא טס לחגוג בקנדה, החברים "שיפצו" לו את האוטו

לא מזמן, בשעה שעמית ירד לחופשה קצרה באילת, צמד החברים שלו אסא קרן ואופיר בועז, ילדי ריטלין אם תרצו, ניצלו את הזדמנות הפז כדי לפלוש לחדר שלו ולבצע בו פיגוע יום הולדת קלאסי, כשצבעו אותו בורוד ובאמצעות שלל אקססוריז מצחיקים הפכו אותו לחדר של נסיכות. התגובה של עמית שתועדה בסרטון המתיחה המעולה הזה, הייתה קורעת, והוא כמובן, נשבע לנקום.

כעת, ארבעה חודשים אחרי המתיחה ההיא, הגיע יום ההולדת של אסא, וגם ההזדמנות המושלמת עבור עמית להשיב אש. בזמן שאסא בילה בחופשה בקנדה, הצטיידו החברים במפתח של האוטו שלו, ולקחו אותו לטיפול עשרת אלפים מיוחד.


בקונספט דומה לזה של המתיחה הראשונה, העניקו החברים לרכב של אסא מראה חדש ומשודרג הכולל צביעה מחודשת (ורוד כמובן), ריפודים חדשים (איך לא, ורודים), ומגוון תוספות שהפכו את הרכב שלו לרכב שאפילו ברבי הייתה מתביישת לנהוג עליו. אם זה לא מספיק, השניים דאגו גם דאגו לבקר במשרד הרישוי ולשנות באופן רשמי את צבע הרכב לורוד.

הסרטון המצחיק מתעד את הרגע בו אסא חוזר מנמל התעופה לאחר טיסה ארוכה בת 16 שעות רק בכדי לגלות את מתנת היום הולדת היצירתית שארגנו לו חבריו. כצפוי, אסא לא ממש אהב את המהפך שהרכב שלו עבר ונראה פשוט גמור ומרוסק תוך שהוא מסנן "אני מוכר את האוטו".

לשמחתנו, גם לאופיר בועז, הצלע השלישית בחבורה יש בקרוב יום הולדת, ואנחנו בהחלט מצפים לנקמת גראנד פינלי ראויה לסיפור הזה.

פיגוע יום הולדת 6

פיגוע יום הולדת 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...