פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סוחט דמעות: חולה ALS מספר באומץ לב על המחלה שלו ועל תחושותיו בנוגע לאתגר הקרח

במהלך השבועיים האחרונים התמלאו הרשתות החברתיות בסרטוני גולשים וסלבריטאים המבצעים את “אתגר דלי הקרח” (ice bucket challenge), יוזמה מפתיעה שסחפה במהירות את הרשת וגרמה לעשרות אלפי  אנשים לשבור שגרה ולשפוך על עצמם דלי מלא במים וקרח מול המצלמה, למען הגברת המודעות למחלת הALS.

התופעה הויראלית המטורפת הזאת, שלא ניתן היה לחמוק ממנה גררה אחריה גל ביקורות שטענו שאתגר הקרח אינו מועיל כלל לחולי ה-ALS ולא משרת אותם בצורה טובה.

בסרטון הסופר מרגש וסוחט הדמעות הבא, אנטוני קארבג’ל, בחור צעיר בן 26 שאובחן לפני חמישה חודשים כלוקה בALS, מספר בפתיחות ואומץ על איך המחלה הנוראית הזאת משפיעה עליו ועל משפחתו, בה המחלה עוברת מדור לדור בתורשה, כך שבזמן שהוא עצמו צריך להתמודד עמה, הוא צריך לטפל באמו  שגם היא חולה וכבר כמעט אינה יכולה לזוז.

[xyz-ips snippet=”youtubeembed”]

הבחור הצעיר פורץ בבכי כבר בתחילת הסרטון ומסביר כי הפחד הגדול של והוא הידיעה שבקרוב זה יהיה הוא שישכב במיטה בלי כל יכולת להזיז את גופו.

ולגבי הביקורות? אנטוני אומר מספר בהתרגשות כי זו הפעם הראשונה שקהילת ה ALS מצליחה לעורר אימפקט כזה עצמתי והוא שמח על כך ומרגיש התרוממות רוח בכל פעם שהוא רואה מישהו שמבצע את האתגר עבור חולי ה-ALS.

אנתוני הוא צלם לשעבר שנאלץ לוותר על עבודתו כאשר תופעות המחלה החלו להשפיע עליו  וידיו נחלשו משמעותית. בנוסף לסיפור המרגש שלו, הוא גם לא חוסך בביקורת דווקא על חברות התרופות שלא מוכנות להשקיע כספים במחקר למציאת התרופה עבור המחלה מכיוון שזה לא רווחי עבורן.

אם התרגשתם מהסיפור, אתם מוזמנים לצפות גם בסרטון שחברתו של אנתוני יצרה עליו ועל משפחתו. הכינו את הממחטות.


מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.
quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...