פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מבריק: הפרסומת הזאת כל כך גרועה שפשוט אי אפשר להפסיק לצפות בה

בקניון "איסט הילס" ביקשו לנסות ולמצוא דרך יצירתית להגדיל את תנועת המבקרים בקניון בימי הקיץ הלוהטים ולקראת החזרה לבית הספר. אז הם גייסו במאי, אספו כמה מעובדי הקניון ויצרו את אחד מסרטוני הפרסומת הכי גרועים בהיסטוריה, פרסומת שגורמת אפילו ל"זה מוצר צריכה בסיסי" של אופטיקה הלפרין להיראות כמו מאסטרפיס.

הפרסומת עשויה כולה בתקציב שמספיק בקושי לארוחה במקדונלדס, ומציגה את עובדי הקניון כשהם מאלתרים שיר מטופש במיוחד לצלילי ביט בוקס אנושי לא מוצלח במיוחד, ומקדמים את המוצרים אותם הם מוכרים. התוצאה הסופית: סרטון כל כך גרוע עד שאי אפשר להפסיק לראות אותו ובסופו של דבר, גם להתמכר למלודיה המדבקת.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

קשה להאמין, אבל הפרסומת שעלתה לרשת תחת השם "Terrible mall commercial" (פרסומת קניון איומה), הפכה בין לילה ללהיט ויראלי מטורף, כשמאות אלפי גולשים כבר מזמזמים כמה מהקאצ' פרייזים הבולטים כמו "Boots And Pants", השורה שהפכה את המוכר האלמוני בחנות הבגדים בקניון לכוכב רשת. אגב, רבים מהצופים בסרטון היו בטוחים שזיהו בסרטון את מיילי סיירוס בהופעה ביזארית במיוחד בתור מוכרת תיקים, אך כמובן, מדובר בחורה לא מוכרת שממש דומה לה.

כפי שאתם ודאי מתארים לעצמכם, מאחורי כל פרסומת כל כך גרועה וויראלית יש לרוב מוח אחד גאוני, וגם הפעם מדובר אמנם בפרסומת אמיתית לחלוטין, אבל כזאת שנוצרה כפי שהיא בכוונה תחילה. מי שיצר את הפרסומת הוא במאי בשם כריס פלק שהגה את התסריט המבריק מתוך מחשבה שפרסומת איומה ברמה קיצונית עשויה להפוך לויראלית.

ובכן, הוא צדק בגדול. מד הצפיות ביוטיוב ממשיך לזנק ונכון לנקודת זמן זו צפו בסרטון כבר למעלה משני מיליון גולשים וכל הצדדים מרוצים: הגולשים המכורים, הבמאי הגאון שהפך מבוקש מאוד בעולם הפרסום וכמובן בעלי החנויות בקניון שזכו לחשיפה עולמית.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...