זה כנראה אחד הפנדלים הכי מצחיקים שראיתם אי פעם

אם אתם חובבי כדורגל, ודאי יצא לכם לראות לא מעט בעיטות פנדל מוזרות, גאוניות, הזויות ומשעשעות, אולם הבעיטה הזאת, היא ללא ספק המצחיקה מכולן.

המשחק על המקום השלישי טורניר הקונפדרציות האסייתי, הפגיש בין נבחרת אפגניסטן לזו של האיים המלדיביים. המשחר עצמו הסתיים בתוצאה 1-1 לאחר 120 דקות של משחק, ושתי הקבוצות ניגשו לבעיטות הכרעה מ-11 מטרים. בשלב הזה, בכדי לא להרוס לכם, כדאי שתצפו בסרטון לפני שאתם ממשיכים לקרוא.


במצב של 7-6 לאפגנים, קרה הרגע ההיסטורי והקורע. השחקן המלדיבי אשאד אלי אדוברי ניגש לקחת את הבעיטה ה-14. הוא לקח מרחק הרצה קצר, ואז, רגע לפני הבעיטה מעד ונפל על הבטן. השחקן קר הרוח לא התרגש מהנפילה המביכה, קם מיד ובעט את הכדור לרשת כשהשוער המבולבל של אפגניסטן נראה המום ולא ממש מבין מה זה עתה התרחש כאן. אגב, שווה לכם לחכות להילוך החוזר, זה מצחיק הרבה יותר מהזוית הזאת.

כדאי לכם לראות גם את זה: הסיבה האמיתית והמפתיעה בגלל החמיץ דייגו קוסטה את הפנדל

שופט המשחק לא היסס ואישר את השער למרות הרגע מעורר המחלוקת ובסרטון ניתן גם לראות את התגובה המצחיקה של מאמן המלדיבים לאחר הפנדל.. הרגע הקורע הזה הצליח לעזור למלדיבים לנצח בסופו של דבר 9-8, ולקטוף את המקום השלישי בטורניר.

הנפילה של דובארי הפסכה הפכה את הפנדל הזה לאחד מהאירועים הכי ביזארים בתולדות המשחק ואת הסרטון המתעד אותו ללהיט ויראלי ברשת עם קרוב ל-10 מליון צפיות ביוטיב ואינסוף אוהדים משועשעים.

לייק לפטריה בפייסבוק