פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קורע: הסיבה האמתית והמפתיעה בגללה החמיץ דייגו קוסטה את הפנדל (וידאו)

לפני יומיים, בערב יום ראשון, התארחה אתלטיקו מדריד, אחת הקבוצות המועמדות לקחת את תואר האליפות בליגה הספרדית הראשונה בכדורגל, במגרשה של יריבתה חטאפה. במהלך המחצית השנייה, במצב של 1-0 לאתלטיקו, זכתה הקבוצה האורחת לכדור עונשין מ-11 מטרים, כשאת ביצוע הבעיטה לקח על עצמו דייגו קוסטה, החלוץ ואחד השחקנים המובילים של אתלטיקו.

בעבר נתקלנו באינסוף מקרים משעשעים של החמצות פנדלים, אך מה שקרה בבעיטה של דייגו קוסטה היא ללא ספק אחת התקריות היותר מצחיקות וההזויות שראינו. בסרטון המטורף תוכלו לראות את קוסטה ניגש לביצוע הבעיטה, מחמיץ וסוחט הצלה נהדרת משוער חטאפה. פנדלים מוחמצים הם אמנם לא אירוע נדיר, אך בהילוך האיטי זכינו לגלות את אחת הסיבות האפשריות והמפתיעות להחמצת הפנדל של קוסטה.

צפו כאן בגרסה הטובה ויתר של הסרטון, שחסומה לצפייה רק ביוטיוב

אוהד חטאפה שישב באחת מהשורות הראשונות ביציע שמאחורי השער, כל כך רצה שקוסטה יחמיץ, שהחליט לנקוט במעשה חריג, אפילו בנוף מגרשי הכדורגל. האוהד הפשיל את מכנסיו, הסתובב עם גבו למגרש וחשף את ישבנו מול פרצופו של קוסטה, רגע לפני ביצוע הבעיטה.

אני בספק רב אם קוסטה בכלל ראה את המפגע התברואתי הלא נעים לצפייה הזה, ואם זו הסיבה המרכזית להחמצה שלו, אך בכל זאת, מדובר במסיח דעת לא שגרתי שיכול בקלות להוציא את הבועט מריכוז במידה ואכן קלט את העניין בזוית העין.

כך או כך, אתלטיקו ירדה מנצחת מהמגרש כך שאפשר להתייחס למעשה בסלחנות וליהנות מהאפקט הקומי הקורע שלו. קוסטה אגב, התכבד בסופו של דבר בכיבוש השער השני של אתלטיקו, אך עד לשלב כתיבת שורות אלו עדין לא ידוע אם נזקק לטיפול פסיכולוגי.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...