נשות אדידס מספרות את הסיפור שלהן בקמפיין נפלא

בחברת adidas יצאו החודש בקמפיין מיוחד וחוצה גבולות בו הם פונים לקהל יעד מאוד ספציפי – נשים. במסגרת הפרוייקט My Girls, הושק אתר ייעודי מיוחד של אדידס המוקדש כולו לרוח הנשית בספורט. החלק העיקרי של הקמפיין מציג ארבע סיפורים על נשים מיוחדות מרחבי העולם העוסקות בתחומי ספורט שונים. אותן נשים מספרות בקצרה עלהמקום ממנו הן מגיעות ועל הדרך הקשה שהן עושות בחיי היום יום ביחד עם חברותיהן לקבוצה כדי להגיע לרמת השגיות גבוהה.

mygrils

עוד בפטריה:
>> גירל פאוור: לשבור מוסכמות ולא להקשיב לאף אחד שאומר שאת לא יכולה

בנוסף מעבר לסדרת הסרטונים המקסימים, באדידס דאגו לחבר בין הקמפיין לבין הרשתות החברתיות וקוראים לכן הנשים להעלות תמונות שלכן עוסקות בספורט לאינסטגרם, לצייץ בטוויטר ולהעלות פוסטים לפייסבוק עם התיוג של adidasWomen@ והאשטאג mygrils# ומידי יום יוגרלו פרסים לתמונה או הסטטוס שייבחר על ידי מנהלי הקמפיין.

הסרטונים השונים מופיעים גם כאן בפוסט, אך בהחלט שווה לכם ולכן לבקר באתר הרשמי של הפרוייקט, ולהתרשם מהתמונות, הסטטוסים, ובאופן כללי, מעצמה נשית בספורט.

נשות אדידס מניגריה משתפות את סיפור הכדורגל שלהן, “הדבר שמחזיק אותנו יחד בקבוצה שלי הוא אהבה, והבנה” – אסיסאת הכדורגלנית מניגריה.

ברוכים הבאים ללודרום, מנצ’סטר. בית המרכז הלאומי לרכיבת אופנים, שבו הטובים מרוכבי האופניים של בריטיניה מתאמנים יום ולילה. אינספור מדליות אולימפיות הגיעו מכאן, ועוד רבים שואפים לעשות את אותו הדבר. נפגוש כאן כמה גברות מרשימות שמעזות לחיות את החיים במסלול המהיר …

נשות אדידס מברזיל משתפות את סיפורי הצלילה שלהן, “הצלילה היא תמיד לבד, אבל הקבוצה תורמת הרבה לצוות המועדון” – אינגריד צוללנית ברזילאית.

כשהשמש עולה מעל עמאן האצטדיון של ירדן, שמונה נשים מקבוצת האגרוף הלאומי של המדינה, עושות קצת ספרינט במעלה ובמורד היציע. זה תחילתו של היום שלהן וזה הוא תחילתו של הסיפור שלהן…

לייק לפטריה בפייסבוק