גירל פאוור: לשבור מוסכמות ולא להקשיב לאף אחד שאומר שאת לא יכולה

נייקי חוגגת את כברת הדרך שספורט הנשים עשה לאורך השנים בפרסומת החדשה “Voices”,  הפרסומת מציגה ספורטאיות עבר והווה ששברו מוסכמות בדרכן לתהילה אשר מספרות על הדרך שהן היו צריכות לעבור על מנת להגיע לאן שהגיעו.  במהלך המונולוג של כל אחת מהן, התמונה מתחלפת לבנות צעירות שרק מתחילות את דרכן בעולם הספורט הנשי, שעושות ליפ-דאב למונולוג, מה שיוצר סרטון פרסומת מעורר השראה המשקף את העבר, הווה ועתיד.

הספורטאיות המשתתפות בפרסומת: שחקנית העבר הגדולה של ה WNBA ליסה לסלי שזכתה באבעה תארי MVP , שלוש אליפויות, ארבע מדליות אולימפיות והיתה השחקנית המקצוענית הראשונה להטביע במהלך משחק, המתאגרפת מרלן אספרזה שתייצג את ארה”ב השנה באולימפיאדה בפעם הראשונה בה אגרוף נשים הופך להיות תחרות אולימפית, רצת המרתון הוותיקה ג’ואן בנואה סמואלסון שזכתה במדליית זהב במשחקים האולימפיים בלוס אנג’לס ב 1984 והיתה לאלופה האולימפית הראשונה במרתון הנשים, ושחקנית ה WNBA וכוכבת הפיניקס מרקיורי דיאנה טירוסי, אשר נבחרה ב 2011 על ידי האוהדים לאחת מ 15 השחקניות הכי טובות בהיסטוריה של המפעל.

הנשים הללו הן מודל לחיקוי ופורצות דרך עבור נשים צעירות שלומדות מהן כיום שכל דבר אפשרי.  הסרטון שוחרר לאוויר הרשת ב 23.6 ובתוך שבוע כבר הצליח לצבור כמעט 600,000 צפיות, מרשים ביותר,  אין ספק שגירל פאוור שולט !


מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.

לייק לפטריה בפייסבוק