אוהבים חינם? ארבע פעילויות ששווה לכם לבדוק

אין ישראלי שלא אוהב לקבל דברים בחינם.. או בעצם בן אדם שאוהב לקבל דברים בחינם!
מי שמכיר אותי יודע שאני חצי תימניה (לא שאני גזענית או משהו), אז החלטתי לחלוק אתכם כמה תחרויות ממש ממש שוות שרצות ברשת בכלל ובפייסבוק בפרט.

 מנטוס

לקראת השקת המסטיק החדש של מנטוס, גומי לעיסה בעל שלוש שכבות, מנטוס החליטו לאתגר את הגולשים בפייסבוק. האפליקציה שיצרו ממקססת בין 3 חברי פייסבוק שלכם ויוצרת פרצוף חדש (ומפחיד, יש לציין). אתם צריכים לנחש מאיזה שלושה חברים הפרצוף מורכב, והפרסים? שונים ומגוונים.

התגמול לזוכים המנחשים נכונה נע בין מארז מסטיקים ועד לאייפד חדש. חיסרון? אם אתם משתמשי פייסבוק בעלי מספר רב של חברים, הסבירות לנחש נכונה מי מופיע בתמונות כמעט אפסית. קליק למיקס.

 דוריטוס

 בנות, נא להתפקד!
דוריטוס יצרו תחרות קצת הזויה, שמיועדת לאנשים שאוהבים לחפור, והרבה.

התחרות בכיכובה של הפרזנטורית החופרת אביבית בר זוהר (“האח הגדול”), נותנת במה לכל אחד שרוצה לשתף את הסביבה שלו במה שעובר עליו, בנושאים שונים כמו “הכישרון הכי מוזר שלי”, “לאי בודד הייתי לוקח”, “אביבית צריכה לבחור בי כי…”, “הפדיחה הכי גדולה שהייתה לי”, ועוד.

 תוכלו לבחור אם לחפור במיקרופון או דרך המקלדת, והפרסים נשמעים סקסיים ומפתים: טלויזיית LED, אייפון, אייפד, או מחשב נייד. (דרך contest)

קליק לתחרות.

 

עכבר העיר

מתגעגעים לאייטיז? אוהבים את מוריסי?

על ידי תשובה אחת קטנה לשאלה “מי יחמם את מוריסי בהופעתו בישראל?” תוכלו להיכנס להגרלה באתר עכבר העיר ולזכות בכרטיסים להופעה שלו שתתקיים ב21.7 בגני התערוכה. קליק לכניסה לתחרות, לא יודעים את התשובה לשאלה? קבלו ספוילר!


וואלה! שופס

היפסטר? סטודנט לתקשורת? חובב מגמת קולנוע? וואלה פונים בדיוק אליך.
בתחרות החדשה שלהם וואלה מבקשים מהגולשים להפיק סרטון עם קליפ מקורי, ונותנת לכם במה חופשית להתפרע כיד הדימיון.

מהות הסרטון או המטרה שלו לא ממש משנים, והתגמול לזוכה הגדול הוא סכום במזומן של “אלפי שקלים”, כך הם מתארים. בנוסף, כל מי שמעלה סרטון מקבל אוטומטית 30 ש”ח לבזבוזים בוואלה שופס.

ובפינתנו, הדס ממליצה:
אם אין לכם את היכולת, המשאבים, או הכח להפיק סרטון מקצועי, פשוט תורידו את אפליקציית SOCIALCAM המהממת, צרו סרטון כולל פתיח ומוזיקת רקע בחינם, ויאללה תעלו, מה יש לכם להפסיד?

תודה לאבא התימני שהביאני עד הלום, תודה לקוראיי הקמצנים הנאמנים, ותודה רבה לאתר תחרויות ברשת ולאיש הורוד על המידע המהימן.

לייק לפטריה בפייסבוק