זהירות! אננס משוגע מסתובב משוחרר ברשת

מיץ אננס אחד הולך ברחוב. לפתע הוא מבחין בחבר שלו בנאדם. הוא מתקרב לעברו ואומר: “היי בנאדם! לא ראיתי אותך שנים! מה נשמע?”, אז הבנאדם עונה לו: “100 אחוז אננס!”. אם צחקתם מהבדיחה הזאת, כנראה שאכלתם משהו מקולקל בבוקר, אם לא צחקתם, אני מוכן להתחייב ולהתערב על כך שסדרת הסרטונים הבאים תצחיק אתכם בוודאות.

ביממה האחרונה עלה לאויר קמפיין סרטונים משעשע במיוחד, למשקה האננס Dole. הסרטונים מציגים דמות משעשעת והזויה ביותר של אננס שהוא מעין חצי בובה וחצי דמות אנימציה. האננס מסתובב ביננו כאחד האדם, ובכל סרטון מוצגת סיטואציה אחרת, כאשר כל הסרטונים מובלים לאותו פאנץ’. 100 אחוז אננס. בשורה התחתונה, הסברים לא יועילו במקרה הזה, אתם פשוט חייבים לצפות בסרטונים ולהבין לבד במה מדובר.

קמפיין האננס הוא קמפיין נהדר. דמות האננס שובה את הצופה בלי שעושה נסיונות מכוונים לכך. הסרטונים קצרים ומצחיקים, וכמעט כל אחד מהם גורם לרצון עז לראות עוד אחד, או כמו שכותבים היוצרים מתחת לאחד הסרטונים הנושא את השם “תעשו שר”: “לא, באמת, תעשו. אין תקציב לטלויזיה, זה או ויראלי או כלום”. הסרטונים מרוכזים כולם בערוץ היוטיוב החדש שנפתח לרגל הקמפיין “אננס TV”, והנה טעימה מכמה מצחיקים במיוחד. ביקשת, קיבלת. 100 אחוז, אננס.

עדכון:
2 סרטונים חדשים בסדרת האננס עלו לרשת. אותו שטאנץ בדיוק, אבל ממשיך להצחיק (צפו בשני הסרטונים האחרונים בפוסט).


לייק לפטריה בפייסבוק