פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

15 ציורי תלת מימד מדהימים על נייר (תמונות)

לאומנות ישנה שפה משלה, אפשר לצייר נקודה על דף ומישהו אחד יגיד שזה שמש וזה הדבר הכי יפה בעולם והאחר יגיד כי זו נקודה ואין לה כל משמעות. אבל באומנות כמו באומנות, חילוקי דעות ופרספקטיבה שונה הם הגורמים שיוצרים את היצירה למיוחדת במינה.

לגבי היצירות המוצגות כאן, אין חילוקי דעות הפרספקטיבה היא אחידה. הכירו את נגאי הידאוקי, בן 21 מיפן אומן צעיר אך מוערך מאוד שצייר ציורי 3D על דף נייר. הידואקי קיבל את ההשראה שלו מג’וליאן ביבר, אומן ציורי רחוב מאנגליה ושניהם משתמשים בציורים שלהם בטכנולוגיה הנקראת anamorphosis, שהיא בעצם היטלים שונים שגורמים למוח שלנו לפענח את הציור כתלת מימדי.

בגיל 17, האמן רצה להיות קריקטוריסט, אבל לא היה לו את הכישרון לצייר קומיקס. עם זאת, שלוש שנים מאוחר יותר, לאחר שראה בעיתון את האומנות של ג’וליאן ביבר, החליט ליצור אמנות ברחובות יפן. עד מהרה הבין כי זה היה בניגוד לחוק, וכך בסופו של דבר החליט לצייר על הנייר המסורתי.

חלק מהיצירות מופיעות כאן, ותוכלו לראות אותן גם בסרטון יוטיוב מיוחד המציג את עבודותיו של הידוקאי. אני אישית חושב שזה מדהים! שתפו, הראו לעולם את הדבר המדהים הזה. קליק לגלריה המלאה.


 

 

 

 

קופירייטר במשרד פרסום מוביל בתחום הדיגיטל
רעיונאי, איש תוכן פרסום וכתיבה, מנהל אתר
באנר בלוג .
קליק לפייסבוק של גרי
גרי סלוב

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...