פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

9 רגעים מגעילים ובלתי נמנעים שחייבים לקרות מתישהו בכל מערכת יחסים

בואו נהיה כנים רגע. אנשים, אם מסתכלים באופן אובייקטיבי, טומנים בחובם לא מעט גועל. תחשבו רגע על כל הנוזלים וההפרשות שיוצאים מגוף האדם במהלך היום, הריחות שהוא מפיק, שלא לדבר על שאר הקולות והחצ’קונים שמגיעים תמיד כשלא מתאים.

בדיוק מהסיבה הזאת, אנשים ממש משתדלים להסתיר את כל הדברים האלה. שמים דיאודורנט, מטשטשים את החצ’קונים עם מייק אפ ולא מפליצים בפומבי (לפחות ככה אנחנו מקווים. אתם לא מפליצים בפומבי, נכון?). זה נכון פי כמה לגבי אנשים שזה עתה נכנסו למערכת יחסים. אין להם שום עניין שבן הזוג החדש והמלהיב יגלה איזה ניחוחות מתפזרים באוויר כשהם עושים קקי או איך הם נראים כשהם מקיאים. לכן זוגות חדשים עושים כמיטב יכולתם להסתיר את כל הפיצ’רים האלה מהאדם שהם הכי רוצים להיות קרובים אליו בעולם.

אבל בכל מערכת יחסים יש שלב שבו הגיע הזמן לחשוף את הגועל, את מאחורי הקלעים. וכל שלב כזה הוא מביך אבל גם חשוב, כי הוא מעיד על זה שהקשר הולך ומתהדק. אז הנה 9 אבני דרך של גועל בכל מערכת יחסים שכל זוג מכיר ושכל הרווקים צריכים להתכונן אליהם:

הפעם הראשונה שאוכלים אוכל מלוכלך ביחד

העמבה נוזלת לך על הלחי, לו יש כתמי קטשופ על החולצה וסנטר שמנוני מכל הצ’יפס הזה. נראה שאכלתם כל מה שהיה על השולחן, כולל את מה שנשאר מהקלאסה שלכם. אבל היי, אין דבר כיף יותר מלהתחזר על ארוחת ערב יחד עם בן או בת הזוג.

via GIPHY

הפעם הראשונה שאתם משחררים גרעפס עסיסי אחד ליד השני

בפעם הזאת זה עוד יהיה טיפה מביך. אבל חכו קצת, בקרוב תתחילו לעשות תחרות גרעפסים אחרי שתשתו קולה.

via GIPHY

הפעם הראשונה שעושים קקי בבית של בן או בת הזוג

לכאורה מדובר בסתם עוד קקי, אבל אתם מנסים שהוא יהיה על מיוט ואחרי שסיימתם אתם עוברים על האסלה עם מברשת כמו מנקה מקצועית, שופכים פנימה כל חומר כימי שמצאתם בארון ובסוף משפריצים 3 ליטר של המבשם אוויר או קוטל חרקים. מה שצריך כדי שלא יריחו.

via GIPHY

הפעם הראשונה שעושים משהו מגעיל תוך כדי שאתם שוכבים

נו, אתם גם ככה מיוזעים, דביקים ושום דבר לא באמת נקי מסביב. אין טעם להעמיד פנים.

via GIPHY

הפעם הראשונה שמפליצים אחד ליד השני

אי אפשר לתכנן חיים משותפים ביחד, משכנתא, ילדים ונכדים כשכל הזמן חושבים איך לחמוק מהחדר כדי לשחרר קצת אוויר מכיוון האחוריים. זכרו, זוגות שמפליצים ביחד הם זוגות שנשארים ביחד.

via GIPHY

הפעם הראשונה שחולקים חוויות מהאסלה

החיים קשים, לא תמיד קורים דברים טובים. אז אם במקרה קרה לכם משהו משמח, כמו קקי מספק או עצירות שמשתחררת – חייבים לחלוק את זה עם בן או בת הזוג. זוגות טובים תומכים אחד בשני גם במצבים כאלה.

via GIPHY

הפעם הראשונה שמקיאים אחד בנוכחות השני

צריך להגיד את האמת, זה השלב שבו נחשפת אהבת אמת. אף אחד לא ילטף את המצח של אדם שפולט עיסת אוכל ומיצי קיבה מהפה אם אין לו רגשות אמיתיים אליו. הרבה זוגות לא שורדים את השלב הזה.

via GIPHY

הפעם הראשונה שרואים אחד את השני בשירותים

אין מה לעשות, מושב האסלה הוא הכסא הכי מביך בתבל. כל מי שמתיישב עליו, מאבד אוטומטית 40% מהסxס אפיל שלו. אם אתם מצליחים לנהל שיחה קלילה תוך כדי שאחד מבני הזוג עסוק בריקון על האסלה – כל הכבוד לכם, אתם מקצוענים.

via GIPHY

הפעם הראשונה שבה מפוצצים אחד לשני חצ’קון (או, גרוע יותר, חצ’קון באיברים מוצנעים)

תשמעו, אין הבעת אהבה גדולה יותר ממגע ישיר בחצ’קון והפיכתו לעיסת מוגלה וג’יפה שניתזת על העור. זאת אהבת אמת.

via GIPHY

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...