סדרת פרסומות מצחיקה: מוסך זוהר – מוסך תכלס

ביקור במוסך הוא לא בדיוק חוויה מרוממת נפש. המשוואה היא פשוטה: כף הרגל שלכם דרכה במוסך? סביר להניח שחשבון הבנק שלכם יתרוקן בכמה מאות שקלים באופן אוטומטי, וזה בדרך כלל עוד לפני שהמוסכניק שלכם בגלל ניגש לטפל בבעיה האמיתית בעטייה הגעתם למוסך.

ובכן, כל זה נכון, בהנחה שהמוסך שלכם הוא לא מוסך זוהר ועדין לא פגשת את אביחי, האיש שיהפוך את השהייה שלכם במוסך לתענוג אמיתי, ויגרום לכם לרצות לדפוק את האוטו בכוונה, רק כדי לזכות בעוד ביקור במוסך הכי מגניב בהיסטוריה.


כמובן, קצת נסחפנו, אבל זה רק בגלל שזה עתה סיימנו לצפות בסדרת סרטוני הפרסומת המשעשעים המקדמים את מוסך זוהר, מוסך מקומי בשכונת מונטיפיורי שבתל אביב.

כידוע, בשנתיים האחרונות, השתלט על הרשת טרנד פרסומות הנונסנס הביתיות שנראות כאילו הן הום-מייד, ועשויות במכוון בצורה גרועה למדי, אך מניבות לרוב תוצאה סופית משעשעת ולעיתים גם הצלחה ויראלית ברשת, שיוצרת משוואה שכל מפרסם חולם עליה – אפס הוצאות, ים הכנסות.

סדרת סרטוני “מוסך זוהר – מוסך תכלס” כוללת שבעה סרטונים משעשעים, בהם מציג אביחי, הפרזנטור השרמנטי של המוסך את היתרונות הבולטים במוסך זוהר. בגדול: יש ג’ימבורי, תקבלו מסאז’, ואם תתנהגו יפה, אולי תקבלו צ’אנס להעביר את הזמן ביריות במטווח שנמצא במוסך. עד כה, סדרת הסרטונים הלא רעה בכלל הזאת זכתה למאות צפיות בלבד ברשת. אך אין ספק כי הם מלאי פוטנציאל, ואולי בעזרתכם ירקיעו שחקים.

על סדרת הסרטונים אחראית סוכנות המדיה CloudShapes הישראלית, בבימויו של התסריטאי והמפיק רועי הורנשטיין.

תודה ללורה המקסימה על הטיפ.לייק לפטריה בפייסבוק