על אחריותכם בלבד: הדיילת שתהרוג את כולנו

כל מי שעלה מתישהו בימיו על מטוס, אפילו אם מדובר בטיסה קצרה בשמי הארץ, מכיר את טקס הפתיחה המסורתי המאופיין לרוב בדיילת אחת או יותר אשר ניצבות בפני הנוסעים המפוחדים ומעבירות להם באמצעות סרטון הדרכה או באמצעות הרמקולים במטוס, את הוראות הבטיחות המוכרות. כמובן, כולנו יודעים שבמידה והמטוס יתרסק הסיכוי שלנו להיות במצב הכרתי המאפשר יישום של הוראות הבטיחות שואף לאפס, ובכל זאת, אנחנו קשובים, מחפשים את ווסט ההצלה מתחת למושב ודואגים לזהות את יציאות החירום על פי בקשת הדיילות.

אינספור בדיחות ומערכונים נוצרו ברבות השנים על טקס הוראות הבטיחות המטריד הזה, ועושה רושם כי לעיתים גם הדיילות נראות משועשעות משהו מההצגה שהן נאלצות לבצע בפני הקהל בכל טיסה מחדש.

הוראות בטיחות בטיסה

הפרסומת הבאה היא ללא ספק אחת מהיותר מצחיקות שפגשתי בז’אנר, והיא אפילו גרמה לי לצחוק בקול. מדובר בפרסומת למשקה אנרגיה צ’כי בשם Zenonade, המציגה דיילת המסבירה באמצעות תנועות את הוראות הבטיחות של הטיסה. אולם, אנחנו הצופים נחפשים גם למחשבות שעוברות לה בראש בזמן שהיא מציגה את התנועות המוכרות. המסר: כמו בטיסה, שתיית משקה האנרגיה היא על אחריותכם בלבד. כרגיל בפינה לשיפוטכם, נשמח לשמוע את דעתכם המלומדת או הלא מלומדת בעליל על הפרסומת המשעשעת הזאת.

עוד בפטריה:

>> הפרסומת שהצליחה להפתיע ולרגש את הגולשים
>> מצלמות מאפשרות לכם לעקוב בלייב אחרי הפיצה שהזמנתם


לייק לפטריה בפייסבוק