חידוש מהפכני בדומינוס: מצלמות מאפשרות לכם לעקוב בלייב אחרי הפיצה שהזמנתם

בשנים האחרונות, הולכת וממתגת את עצמה ‘דומינוס פיצה’ כאחת הפיצריות היותר מגניבות ויעילות בישראל וגם בעולם. בדומינוס עובדים קשה על חיזוק הקשר עם קהל הלקוחות שלהם באמצעות פרסומות מצחיקות, מבצעים רלוונטים בהתאם לאירועי ספורט או תרבות מרכזיים, אתר ואפליקציה פשוטים ונוחים לשימוש וכמובן שירות מהיר ויעיל הכולל גם סרגל מעקב ייחודי (Dominos Tracker) המאפשר ללקוחות לעקוב בזמן אמת אחרי שלבי הכנת הפיצה שלהם וכך לדעת בדיוק בכל רגע נתון, כמה זמן עוד צריך לחכות לפני שמגש הפיצה ינחת אצלם בבית.

ובכן, אם חשבתם שה- Tracker של דומינוס הוא להיט, חכו שתשמעו על החידוש המרענן של החברה. באחת מחנויות הרשת בעיר סולט לייק שבארצות הברית, החלו בדומינוס להריץ שדרוג משמעותי נוסף בחוויית השירות של הלקוח. במטבח המסעדה הותקנו חמש מצלמות המצלמות בלייב את כל שלבי הכנת הפיצה החל מרידוד הבצק והכנת הפיצה עצמה ועד היציאה מהתנור והאריזה לקראת משלוח כך שכעת יכולים לקוחות הסניף לעקוב אחר הכנת הפיצה שלהם מרגע ההזמנה ועד יציאת השליח מהמקום.


נכון לעכשיו, מדובר בניסוי כלים ראשוני שפועל אך ורק בסני הספציפי הזה, אך בדומינוס מאפשרים גישה למצלמות לכל מי שרוצה לצפות בתהליך מכל מקום בעולם, וכל הנראה בעתיד הקרוב נוכל להינות מהחידוש המרענן הזה גם בסניפים נוספים של דומינוס בעולם, ואולי אפילו בישראל.

מדובר ללא ספק בחידוש פורץ דרך שגורם לשקיפות מלאה בין החברה ללקוח. אם תמיד פחדתם שיורקים לכם בפיצה, שהטבחים עובדים בידיים לא נקיות או שסתם לא משקיעים בפיצה שלכם, הפיצ’ר הזה יסיר את החששות מליבכם. כשהמצלמות פועלות נון סטופ, האחריות על העובדים גדלה, והמקום לטעויות קטן.

דומינוס סרגל מעקב
סרגל המעקב הנוכחי באתר דומינוס

אם אתם רוצים לראות איך זה נראה, אתם מוזמנים להיכנס לאתר של דומינוס בסולט לייק סיטי, בזמני הפעילות כמובן, ולצפות במתרחש בלייב. אנחנו מקווים שמסעדות נוספות ילכו בדרכה של דומינוס ויציבו גם הן סטנדרטים גבוהים וחדשניים של שירות. לפני זה, אנחנו ממתינים בקוצר רוח שהחידוש המרענן הזה ינחת גם בארץ.

דומינוס מצלמות לייב

דומינוס מצלמות

לייק לפטריה בפייסבוק