פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

נתן זהבי תוקף את גיא לרר: "יכול לבוא ולנקות פה את השירותים"

ביום שלישי סערה הרשת בעקבות הראיון יוצא הדופן ששודר בתכנית "צינור לילה" בערוץ 10, עם ילדה בת 7 שהותקפה מינית בפנימייה בה היא לומדת. אמה של הילדה הגישה תלונה במשטרה נגד מערכת התכנית מיד לאחר שידורה בשני בערב, שם טוענת כי השיחה הוקלטה ללא ידיעתה וכי ראיון עם קטינה נפגעת תקיפה מינית הינו עבירה חמורה על החוק.

גם הגולשים זעמו על מערכת התכנית ועל המנחה גיא לרר, בטענה כי חצו את הגבול בין רגישות חברתית לרכילות צהובה, וכי הראיון היה מבזה ובגדר פשע מוסרי לכל דבר.

אתמול בבוקר, במהלך תכנית הרדיו של נתן זהבי ברדיו ללא הפסקה 103FM, התייחס זהבי לפרשה החמורה, הביע את דעתו בנושא וגם חשף, לא בפעם הראשונה, מה הוא באמת חושב על מנחה "צינור לילה" גיא לרר. הדברים הקשים של זהבי נגד לרר עוררו גם הם עניין בקרב הגולשים, שהחלו לשתף את ההקלטה של זהבי ברשת.


זהבי, שנמתח בעבר על ידי לרר וצינור לילה וממש לא אהב את העניין, זכה בתביעה כספית שהגיש נגד מערכת התכנית, אך למרות הניצחון הקטן, נשאר עם בטן מלאה על גיא לרר וניצל את הפרשה הנוכחית כדי לתקוף שוב: "האיש הזה הוא בושה וכלימה לתקשורת ואני מתפלא שערוץ 10 עדיין מחזיק אותו אחרי שהוא גרם להם לכל כך הרבה צרות. לי הם שילמו כסף בגללו, הוא נדרש להתנצל, התנצל, והמשיך עם החרא שהוא עושה". זהבי גם המשיך ואמר: "הגיע הזמן רבותי: יש אנשים שלא מן הראוי שיופיעו בתקשורת. פשוט תעיפו אותו. אגב, שמעתי שפיטרו את העובד ניקיון פה ולרר חזק מאוד בלכלוך אז הוא יכול לבוא ולנקות פה את השירותים אם הוא רוצה.

עוד נספח מעניין לפרשה הוא העובדה כי מאז התפוצצה הפרשה לפני כשלושה ימים, הוקפא לחלוטין עמוד הפייסבוק הפופולארי של "צינור לילה" כאשר הפוסט האחרון בו פורסם רגעים ספורים לפני תחילת השידור בו פורסם הראיון הבעייתי. ברשות השניה בודקים את הראיון ומתייחסים לעניין בחומרה רבה, ואמורים לפרסם בקרוב את מסקנותיהם ואת הצעדים שיינקטו נגד התכנית.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...