פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האפליקציה האנטי חברתית שתעזור לכם לחמוק ממפגש אקראי עם חברים שאתם לא אוהבים

מאז החל עידן הרשתות החברתיות לפני מספר שנים, מנסים אינסוף אתרים ואפליקציות למצוא דרכים חדשות ויצירתיות לקרב ביניכם לבין החברים שלכם. אולם, לאט לאט יותר ויותר קולות של מי שנמאס להם מעידן השיתופיות, ולא חושבים שכל מי שאי פעם נתן להם לייק בפייסבוק הוא באמת חבר שלהם.

אפליקציה חדשה ומסקרנת בשם Cloak היא אחת הסנוניות הראשונות במה שנראה כמו תחילתו של עידן לא-חברתי שימרוד בפייסבוק ואחיותיה. מדובר באפליקציה מבוססת מיקום שתענה על הצורך הכי גדול של שונאי המינגלינג ווהסמול טוקס כשתאפשר לכם לחמוק ממפגשים אקראיים עם חברים או מכרים שממש לא בא לכם לפגוש בטעות ברחוב, בשכונה או במקומות בילוי משותפים.

אנטי חברתית 1

האפליקציה אשר זמינה כרגע להורדה רק לבעלי אייפונים, מתחברת לאפליקציות חברתיות אחרות, ובאמצעות שירותי קביעת המיקום מאפשרת לכם לצפות במפה מיוחדת המציגה אילו חברים נמצאים בסמוך אליכם על פי רדיוס אותו אתם יכולים להגדיר, וכמובן, מאפשרת לכם לסמן חברים לא רצויים פוטנציאלים, לעקוב אחריהם ולהימנע ממפגש לא רצוי איתם.

אולם, האפליקציה הזאת עדין רחוקה מלהיות מושלמת. ראשית, היא עדין לא זמינה לבעלי אנדרואיד, ושנית, היא עדין לא מקושרת עם כלל הרשתות החברתיות, כך שכרגע תוכלו לעקוב ולרגל רק אחר חברים שמחוברים לאינסטגרם או לפורסקוורס. בהמשך, סביר להניח, יתרחבו אפשרויות המעקב, ובמידה ומפתחי האפליקציה יקשרו אותה גם עם פייסבוק או טוויטר, היא בהחלט צפויה להפוך ללהיט.

באמצעות Mashable

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...