פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

לך תדע מתי תתפוס אותך הצרבת

כל מי שחווה צרבת בימיו, או חווה צרבת על בסיס קבוע, יוכל להתחבר לפרסומת המבריקה של "לוסק", התרופה נגד צרבת. הפרסומת עלתה לאוויר כבר לפני כחצי שנה, וכוללת שלוש גרסאות שונות, כולן מצחיקות ביותר, וחוזרת כעת לסיבוב נוסף על המסכים שלנו. סדרת הפרסומות מדגימה כיצד הצרבת יכולה לתקוף אותו ברגעים הכי פחות מתאימים.

בשלמור אבנון עמיחי עשו עבודה מצויינת ויצרו מצבים קומיים נהדרים, כמו למשל הילד החביב שמראה לאמא שלו את הציור החביב עליו עבד בשעות האחרונות רק כדי להראות לה עד כמה הוא אוהב אותה, ולאחר כל המאמץ מקבל מאמו את הפרצוף. כן כן, הפרצוף – המבט הזה בעיניים פלוס תנועת היד על בית החזה ועיוות מכסימאלי של אזור הלסת המבשרים כי הגיע הצרבת.

הפרסומות נהדרות, ומצליחות לגרום לצופה להסתכל לרגע במראה ולהבין כיצד הוא נראה כשהוא חווה צרבת, וכמובן, לגרום לו להבין שיש פתרון למצב המטופש הזה. גם מאחורי הטיימינג של עלייתה המחודשת לשידור – פסח 2012, יש חשיבות היות והמצות ידועות כמי שגורמות לצרבות דלוקס. בכל פעם שאני צופה באחת מהפרסומות ללוסק אני צוחק בקול, ומתפלל שהצרבת הבאה שלי לא תקרה בזמן שאני טועם את האוכל שזוגתי הכינה. גם לכם יש צרבת. כתבו לנו ואולי תזכו לתגובה צוננת.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...