קולקציית אושוויץ: כל הממים המצחיקים על חולצת הטלאי הצהוב של זארה

אם עברתם בשעות האחרונות על פיד הפייסבוק שלכם, יתכן שהתבלבלתם לרגע וחשתם כאילו יום השואה הגיע מוקדם השנה. תמונה הזויה של חולצת טי-שירט מתוך קולקציית הביגוד לילדים קטנטנים של זארה החלה לרוץ ברשתות החברתיות, ולעורר שלל תגובות נזעמות, מופתעות ומשועשעות מצד הגולשים.

מדובר בחולצת פסים בצבעי לבן כחול עם טלאי צהוב בדמות כוכב בחלק העליון שלה. למרות שבקטלוג האינטרנטי באתר של זארה ישראל נקראת החולצה “חולצת שריף מפוספסת“, למרבית הגולשים המראה שלה הזכיר דווקא אסוציאציות אחרות לגמרי שקשורות פחות למערב הפרוע, ויותר אירוע היסטורי קטן וזניח שמישהו בזארה כנראה שכח לרגע מקיומו, השואה.

זארה שריף 2

כאמור, התגובות ברשת לא איחרו להגיע כשגולשים רבים משתפים את התמונה מתוך הקטלוג ומוסיפים את הפרשנו שלהם שנעה על הסקאלה שבין “אלוהים שמור אני לעולם לא נכנס יותר לזארה” לבין “בקנית-חולצה מקולקציית אושוויץ קבלו במתנה מרק מעופש” ועוד שלל בדיחות וממים מצחיקים שלועגים לחוסר הטאקט מצד זארה ישראל

כמובן, נראה כי הכוונות של זארה היו תמימות לחלוטין ושמישהו ממקבלי ההחלטות שם פשוט נרדם בשמירה או ראה יותר מידי פעמים את “הטוב הרע והמכוער” אך למרות זאת, עושה רושם שברשת האופנה יאלצו להתמודד כעת עם משבר מפתיע ומאוד לא צפוי שעשוי לגרום לה נזק תדמיתי רב, ומעניין יהיה לראות כיצד תגיב הרשת ואיך יצליחו שם לכבות את השריפה המשתוללת הזאת.

הנה כמה מהממים היותר מצחיקים שמסתובבים כעת ברשת. נתקלתם גם אתם בממים מצחיקים? שלחו אלינו לכתובת [email protected] ואנחנו נוסיף לפוסט.

לייק לפטריה בפייסבוק