פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אאוץ': 22 אנשים שהסכימו להצטלם בזמן שמחשמלים אותם עם טייזר (וידאו)

הצלם פטריק הול מדרום קרוליינה יצר פרויקט צילום ייחודי, יצירתי ויש לומר קצת סאדיסטי. סדרת התמונות עונה לשם 'טייזר פוטושוט' והיא מציגה 22 אנשים שלמראית עין נראים בריאים בגופם ונפשם, אך משום מה החליטו שזאת תהיה חויה ממש מגניבה להשתתף בסדרת צילומים בה מתעדים את פניהם ותגובותיהם בזמן שמחשמלים אותם עם אקדח טייזר קטלני.

לצידם של המצולמים עמדו עוזריו של פטריק שהתנדבו להיות אלה שמצמידים לאזור הבטן של המצולמים את אקדח הטייזר ומכים בהם בעצמה מטורפת של 300,000 וואט. כמובן, ההבעות על פניהם של האנשים לשוק החשמלי הלא נעים הזה, מלאות בכאב, חרדה ופחד, אך בין הפרצופים המלחיצים האלה ניתן לזהות גם חיוכים והרבה צחוק של מי שיודעים שזה עתה קיבלו את אחת ההחלטות המטופשות בחייהם.

הסרטון המקורי מציג רק את תגובותיהם של המחושמלים, אך אל דאגה, בנוסף לפרצופים המחושמלים, תיעד הול גם את את החלק היותר מעניין בסיפור הזה, ההבעות הזדוניות של הצד המחשמל, המופיעות כולן בסרטון הארוך יותר בתחתית הפוסט. אל תחמיצו.

הסרטון וסדרת התמונות הפכו לפצצה ויראלית ברשת, פורסמו בעשרות בלוגים ואתרים מובילים בעולם, וזכו לשיתופים רבים ולאינסוף תגובות של גולשים משועשעים והמומים. אל תנסו את זה בבית.

הגרסה הארוכה של סרטון צילומי הטייזר יחד עם הבעות הפנים של הצד המחשמל


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...