פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

רכב החילוץ של החווה השיקומית לכלבים שבק חיים וכולנו יכולים לעזור

במשך למעלה מ-15 שנים, בכל יום, עוסק יובל מנדלוביץ’ המכונה גם “מלאך הפיטבולים”, בחילוץ, שיקום והצלת כלבי פיטבול, אמסטף, רוטוויילרים ושאר גזעי הכלבים המוגדרים על פי חוק כמסוכנים. לרוע מזלם, ובעקבות המוניטין הלא מוצדק שדבק בהם, נופלים חלק גדול מהכלבים הללו קרבן להתעללויות קשות, קרבות כלבים אכזריים ועקובים מדם והזנחה פושעת, שגורמת לרבים מהם לקפח את חייהם.

וכאן בדיוק נכנס לתמונה מנדלוביץ’. במהלך העשור וחצי האחרונים הציל יובל במו ידיו ובסיוע מתנדבים בעמותה שלו מאות כלבים כאלה, כאשר רק בשנה האחרונה הגיעו לחווה השיקומית שלו במרכז הארץ 294 כלבים שזכו לטיפול מסור, המון אהבה ולתהליך שיקום שעזר להם להשיב לעצמם את שמחת החיים. חלק גדול מהם גם מצאו בית חם, אחרים עדין ממתינים בציפייה למישהו שיאהב אותם כמו שמגיע להם.


למרות אינסוף מהמורות ומשברים בדרך שכללו בין השאר פריצות לחווה, גניבות כלבים ומצוקה כלכלית, החווה השיקומית של מנדלוביץ’ מצליחה לעמוד על הרגליים שנה אחר שנה, אלא שלאחרונה שוב נתקלים החברים בעמותה בבעיה קשה שמאיימת להשבית את פעילותם. וכך כותב מנדלוביץ’:

“ליחידת החילוץ שלנו היה “פיטבולנס”. הפיטבולנס היה הרגליים שלנו בדרך לחילוצי כלבים, היה האמבולנס שלנו להוביל את הילדים למרפאה והיה הדרך היחידה שלנו להעביר אוכל וציוד לחווה השיקומית. לפני מספר שבועות הפיטבולנס שלנו שבק חיים! כתוצאה מכך, כל החילוצים הופסקו וכעת אנחנו תלויים באנשים טובים שמוכנים לעזור עם הסעות למרפאה ולהביא לנו אוכל וציוד לחווה”.

אולם, הסיוע המועט הזה לא מספיק כדי למלא את חסרונו של הפיטבולנס, וכאן כולנו נכנסים לתמונה ויכולים לסייע. לאחרונה, פתח מנדלוביץ’ פרויקט מימון באתר headstart בו הוא מבקש מכם הגולשים לסייע לעמותה לרכוש רכב חדש באמצעות תרומות בגינן תוכלו לזכות בשלל תשורות נחמדות, וכמובן, בהרגשת סיפוק נפלאה וחסרת תחליף על כך שסייעת להצלתם של כלבים מתוקים שעברו לא מעט בחייהם ולכל אחד מהם מגיע עתיד בטוח ומלא באהבה.

כדי לתרום עליכם ללחוץ כאן ולהיכנס לעמוד הפרויקט ולבחור בסכום אותו תרצו לתרום. בין שלל התשורות שתקבלו בתמורה תוכלו למצוא: יום צילומים עם הכלב שלכם, שיעורי גיטרה, שיעורי פילאטיס, שיעורי אילוף, קולר נגד פשפשים, ביקור בחווה, תספורת לכלב, ציורים של כלבים בגדלים שונים ועוד עשרות פרסמים בהתאם לסכום התרומה.

עד כה נאסף קצת פחות ממחצית הסכום הנדרש, ויובל והילדים שלו מחכים לתרומה שלכם. אנחנו מאחלים להם המון הצלחה.

quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...