פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קמפיין משעשע: הנוסעים בשדה התעופה גילו כי תא השירותים הפך למבוך ללא יציאה

דמיינו לעצמכם את הסיטואיה ההזויה הבאה: אתם בשדה התעופה, וכמה רגעים לפני העליה למטוס אתם נתקפים דחף עז ללכת לשירותים. אתם נכנסים לחדר שירותים הציבוריים, נכנסים לאחד התאים ומשתחררים, וכשאתם מבקשים לצאת החוצה בחזרה לנמל התעופה, אתם מגלים שאין יציאה, ואתם תקועים בתוך תא השירותים.

זה בדיוק מה שקרה למספר נוסעים שביקרו בסוף החודש הקודם בנמל התעופה במילאנו, כחלק מקמפיין גרילה משעשע של יצרנית תרופות בשם Yavos המייצרת תרופה נגד כאבי בטן ושלשולים בשם ViaGGio.

מתיחה בשירותים 1

הסרטון המצחיק מציג באמצעות מצלמות נסתרות מספר נוסעים שביקשו בסה"כ לעצור לרגע בשירותים. ברגע שנכנסו לתוך תא השירותים, הגיחו כמה חברי צוות שבאמצעות כמה קירות ודלתות מזוייפים הפכו את חדר השירותים למעין מבוך בלי אפשרות יציאה. הנוסעים המופתעים שביקשו לצאת מתא השירותים גילו להפתעתם כי היציאה נעלמה, ואין בעצם שום דרך להימלט מתא השירותים.

בסופו של דבר, נפתחה אחת הדלתות המזוייפות ומאחורי הופיע שלט גדול עם המסר מאחורי הקמפיין: "אל תתקעו בשירותים בתקופה החגים, קחו אתכם את תרופת Viaggio נגד שלשולים לדרך".

למרות נתוני הצפייה הנמוכים יחסית של הסרטון, מדובר בקמפיין בהחלט משעשע, והתגובות של האזרחים שנתקעו בשירותים לא פחות מצחיקות. כך למשל אחת הבחורות שלא מצאו את היציאה מתקשרת לחברתה ומודיעה לה: "אני תקועה בשירותים ולא מצליחה לצאת", ושני גברים אחרים מנסים לשתף פעולה כדי למצוא דרך לצאת מהחדר. צפו בסרטון המתעד את הקמפיין.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...