החתול הזה הצליח לגרום למליוני גולשים לצפות בו נח במשך שעה

בין שלל הסרטונים שמועלים לרשת מדי יום, ישנם כאלה שמספיקה הצצה חפוזה אליהם בכדי להבין כי מדובר בפצצה ויראלית מתקתקת שכנראה הולכת לחרוך את הרשת. במקרה של הסרטון הבא, אף הסבר ולו המשכנע ביותר, יגרום לי להבין כיצד הוא גרף למעלה מליון צפיות בתוך שבוע.

Lil Bub הוא אחד החתולים הכי מפורסמים ברשת, בעל ערוץ יוטיוב פופולארי במיוחד, כשכל הסרטונים בכיכובו זוכים לעשרות ולפעמים אפילו מאות אלפי צפיות. אולם, בין שלל הסרטונים בכיכובו ניתן להבחין בקלות כי ישנם סרטונים מוצלחים יותר ומוצלחים פחות, בהתאם לכמות הצפיות.

בסרטון האחרון בכיכובו של Lil Bub לא קורה כלום. מדובר בסרטון באורך שעה (!!) המציג את החתול החביב כשהוא יושב לצד האח, מתחמם ומתכרבל להנאתו. במשך שעה שלמה החתול המתוק כמעט ולא זז ממקומו, משנה פוזיציה אחת לכמה דקות מביט אל המצלמה, מגרגר ובגדול, פשוט לא עושה כלום. כמובן, העובדה שכלום לא מתרחש בסרטון הזה לא הפריעה לבעלים של החתול להעלות את הסרטון לרשת, ולגרוף כמעט מליון וחצי צפיות.


אז נכון, מדובר בחתול חמוד למדי, אבל גם בתור שומר מסך לא הייתי שורד צפייה של יותר מ-2 דקות בסרטון הזה. הגולשים לעומת זאת כנראה חושבים אחרת, והוכיחו פעם נוספת כי האינטרנט לעולם אינו צפוי, ואין לדעת מהיכן תגיע הבשורה הויראלית הבאה.

בקיצור, אם קר לכם ובא לכם לחמם מעט את האוירה בחדר, הפעילו את הסרטון, עברו למסך מלא, ותהנו. אתם מוזמנים לספר לנו כמה זמן שרדתם.

לייק לפטריה בפייסבוק