כיצד תעברו ראשונים למראה החדש של ערוצי היוטיוב

אתה שווה יותר מסכום ההעלאות שלך. בערוץ החדש שלך, המיתוג פועל בכל סוגי המכשירים, ניתן להגיע לצופים שאינם רשומים כמנויים, ולהציג לראווה יותר מהתוכן שלך כדי שהאוהדים יוכלו לקבל מבט מעמיק יותר עליך” – כך נכתב בעמוד המוצר הרשמי של יוטיוב.

יוטיוב מנסים בתקופה האחרונה גירסת Beta של העיצוב החדש בקרב קהל מצומצם מאוד וממש היום היא פתחה את האפשרות לציבור הרחב, עדיין בגרסת Beta בינתיים, אבל פתוחה לכולם ועובדת נפלא. העיצוב החדש – שנקרא YouTube One Channel – כולל תמונת קאבר גדולה בראש העמוד (Channel Art), אפשרות להכנסת סרטון שיפעל בצורה אוטומטת יחד עם הנחיתה בערוץ (גם אם המשתמש אינו מנוי), יצירת פלייליסטים בצורה טיפה שונה והדבר החשוב ביותר – תאימות מלאה בין כל המכשירים, הדפדפנים וגחמות הגולשים.

יוטיוב הפך מפלטפורמה מובילה, לפלטפורמה מובילה וריספונסיבית. כלומר, עיצוב אחד שיודע להתאים את עצמו לכל גודל מסך בו משתמשים. נכון לעכשיו, יוטיוב מאפשרת לכל משתמש לעבור לעיצוב הזה וניתן לעשות זאת בלינק הבא: https://www.youtube.com/onechannel. רוצים לקבל קצת רעיונות לעיצובים מעניינים? גם את זה יוטיוב פתרו והם מאפשרים לגולשים לצפות בערוצים שכבר עברו לעיצוב החדש ומהם תוכלו בקלות לשאוב השראה.

צפו בסרטון ההסבר על הערוצים החדשים של יוטיוב.


.

מייסד ומנהל חברת Bloop , מנהל מדיה חברתית ועוסק באסטרטגיה והקמת קמפיינים במדיה החברתית. קליק לפרופיל של עומר בפייסבוק.
עומר להט

לייק לפטריה בפייסבוק