מה קורה כשהמוח שלכם על מריחואנה?

רוב האנשים המעשנים סמים קלים, יודו כי הם עושים זאת לשם ההנאה והכיף, במיוחד במפגשים חברתיים. אולם, יש מי שמעשנים מריחואנה ולעולם יטענו כי הם עושים זאת בכלל שהמריחואנה גורמת להם להיות יצירתיים יותר.על מנת להוכיח או להפריך את את טענתם, העלה ערוץ היוטיוב המדעי AsapSCIENCE, הערוץ שלימד אותנו בעבר על חשיבות שנת צהריים של חצי שעה, סרטון קצר המסביר את ההשפעות של מריחואנה על המוח האנושי.

מסתבר אם כן, שיש אמת בטענות הנשמעות על ידי מעשני המריחואנה. על פי הסרטון המריחואנה גורמת למוח להיכנס למצב בו הדימיון, המחשבות והתפיסה מתעצמים. המחשבה המינורית ביותר שעוברת בראשכם בזמן השפעת המריחואנה, עשויה בקלות להפוך למחשבה החשובה ביותר בחייכם, לפחות עד שמגיע רעיון או מחשבה חדשה להחליף אותה וגורמת לכם להתמקד בה.

אף על פי כן, ישנם כמובן על פי הסרטון צדדים פחות סימפטיים לצריכה ושימוש של מריחואנה בדמות חרדות, אובדן זיכרון, קוארדינציה לקויה והשפעות קוגנטיביות נוספות. צפו בסרטון על מנת לגלות עוד על השפעות המריחואנה על מוח האדם.אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק