פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כולם רוצים טעימה מהזוהר של עולם הפרסום

כל מי שעובד בתחום הפרסום והקריאייטיב, יודע כי מדובר בעולם הזוהר האולטימטיבי. בכל יום קמים על הבוקר בשעה 12, לתוך עוד יום של מסיבות, בנות בביקיני, אלכוהול משובח, ועבודה מינורית שממירה את עצמה למיליונים בבנק. אוקי. אולי קצת נסחפנו, יש כאלה שמתפשרים על אלכוהול סביר.

בסוף החודש תתקיים בפורטוגל, זו השנה ה-25, תחרות "פרסום צעיר", המעניקה במה לצוותי קריא ייטיב מרחבי אירופה, ומאפשרת להם להוכיח את יכולותיהם על הבמה של ה'גדולים' מול עיניהן הבוחנות של דמויות מפתח בעולם הפרסום התקשורת והקריאייטיב באירופה.

בחלק מקידום התחרות, שחררו המארגנים סרטון יוטיוב מצחיק במיוחד, המתאר כיצד נראים כביכול חייהם של העוסקים במלאכה. אם גם אתם משתכשכים במימי הג'קוזי עם שלוש דוגמניות לצדכם לפחות ארבע פעמים בשבוע, אתם ככל הנראה לא עוסקים בפרסום. אם החיים שלכם אפורים, לא שמים על הדעה שלכם, ואתם עובדים שעות נוספות בכל יום רק כדי לעשות הכול שוב מחדש כי זה לא מספיק טוב, אז הסרטון הזה מייצג את החלומות המנופצים שלכם, רגע לפני שנכנסתם לתחום.

במסגרת התחרות, נקראים צוותי פרסום מרחבי אירופה להירשם ולקחת חלק באירוע, במסגרתו יוצג לקבוצות המתמודדות בריף קצר הקשור לעמותה כלשהי אותה בחרו מארגני הפסטיבל וכרגע נשמרת בסוד, ומאותו רגע, יוקצו לקבוצות בדיוק יומיים ליצור קמפיין יצירתי ומפוצץ המשלב שלוש מדיות חברתיות לפחות. כאמור, צוות שופטים בראשות אושיות מעולם הפרסום והתקשורת, יקבע מי הקבוצה המנצחת.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...