פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

רעיון פשוט מוצלח: ארנק צמוד שמחמיא לעכוז (וידאו)

ג’ק שאטר הוא מעצב ניו יורקי שהחליט להגשים חלום ולעשות עסק מרעיון קטן ופשוט למדי שעיצב והמציא. מדובר על קו ארנקים ייחודי הנקרא Tight . מדובר בארנק קומפקטי ואלסטי שמורכב בעצם מבד נמתח עם כיס. היתרון העיקרי של הארנק הפשוט למראה הזה הוא העיצוב הצמוד והדקיקות שלו שמאפשרת להכניס אותו לכיס המכנסיים בקלות ונוחות.

לפני 9 ימים הוא העלה פרויקט מימון באתר kickstarter לגיוס ממון מציבור הגולשים שיתמוך בו ויעזור לו להוזיל עלויות תפעוליות ולקדם את המוצר הפשוט ומגניב הזה, בתמורה למגוון הטבות שהוא מוכן להציע על כל מדרגת תמיכה. בסרטון המעולה של פרויקט המימון בקיקסטארטר, ג’ק מספר איך הרעיון של הארנק הצמוד התחיל ואיך הוא מתכוון לקחת אותו לשלב הבא.

 

ג’ק הציב לעצמו מטרה לגייס מהגולשים 20,000 דולר על מנת להפוך את הרעיון למציאות ולהוזיל לעצמו את עלויות יצירת המוצר. 9 ימים אחרי יריית הפתיחה של קמפיין המימון ב kickstarter  הוא כבר גייס 125,000 דולר ונותרו עוד 21 יום לסיום הקמפיין. אז אם אתם מעוניינים שהמכנסיים יהיו נוחים יותר ועם גבשושית/בלוטה אחת פחות במכנסיים זאת סיבה סבירה לתמוך בפרויקט, קליק לעמוד הפרויקט של קיקסטארטר.

 

מומחה לקידום אורגני ויוצר תוכן ותיק בעולמות טכנולוגיה, צרכנות, סקירות והשוואות מוצרים, פנאי ובידור.
במידה ועלתה לכם שאלה בנוגע לתוכן שקראתם בכתבה מוזמנים לפנות אלינו למייל [email protected] ונשמח לעזור לכם.
quiz whatsapp group banner

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...