פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

15 תמונות בהשראת סרטי אלפרד היצ’קוק

תחרויות תמונות בפייסבוק, הפכו בעיקר בשנתיים האחרונות, למאוד פופולאריות ברשת. מדובר לרוב בדרך יעילה ויחסית פשוטה עבור מנהלי עמודים ומותגים לגייס אוהדים חדשים לעמוד הפייסבוק וליצור קהילה גדולה יותר של לקוחות פוטנציאליים. כידוע, תמונות הן תמיד בעלות פוטנציאל ויראלי גבוה יחסית, וניהול נכון של תחרויות מהסוג הזה בתוספת פרס שווה, בהחלט יכול לגרוף כמות גדולה של משתתפים וחשיפה.

הטרנד החדש בעולם תחרויות התמונות, הוא תחרויות תמונות באינסטגרם, כלומר, אותה גברת בשינוי אדרת, אך קצת יותר פוטוגנית ומרשימה.

לרגל השקת הסרט החדש “היצ’קוק” על חיו של גדול במאי סרטי האימה אלפרד היצ’קוק, וכחלק מקמפיין היח”צ לסרט, הושק מיניסייט חדש בו מתנהלת תחרות אינסטגרם הקוראת לכם הגולשים, לצלם תמונות אינסטגרם בשהפעת סרטיו של היצ’קוק ולתייג אותם תחת Hitchshots#. הזוכים בתחרות, עשרה במספר, יזכו לקבל פוסטר חגיגי של הסרט חתום על ידי צוות השחקנים ביניהם גם זוכה האוסקר אנתוני הופקינס.


הפרס הראשון לעשרת הזוכים לא מרשים או מזמין במיוחד, אלא אם אתם פריקים של היצ’קוק, אך למרות זאת התחרות הצליחה להמריא, ומעל 200 תמונות לא רעות בכלל הכוללות מוטיבים חוזרים של ציפורים, גובה, ואזכורים ל’פסיכו’, כבר תויגו במסגרת התחרות.

הסרט שיצא לאקרנים ממש בקרוב, מגולל את הסיפור מאחורי העבודה של היצ’קוק על ‘פסיכו’, אחד מסרטי האימה הכי טובים ומעוררי מחלוקת שנוצרו, בתקופה בה נוצרו. צפו בטריילר ובתמונות נבחרות מתוך התחרות. קליק לכל התמונות בתחרות באמצעות webstagram.

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...