משובח: ככה עושים פרסומת לתה

בקרב צרכני קפה, ידוע התה בעיקר כמשקה לההפסקת צהריים מנומנמת, או דווקא כתרופת סבתא למגוון רחב של תופעות: צינון, התקררות, כאבי בטן, דלקת בגרון ועוד.

בעוד בישראל, בארצות הברית ובמקומות רבים אחרים בעולם הקפה הוא זה ששולט בקטגורית השתיה החמה איתה פותחים את הבוקר ומעבירים את היום, ידוע כי בבריטניה, דווקא כוס התה המשעממת היא המשקה החם הפופולארי ביותר, כשרבע מהבריטים מדווחים כי הם שותים יותר מ-5 כוסות תה ביום. נו, בריטים.

במותג התה הבריטי Yorkshire השיקו לאחרונה פרסומת נפלאה, המדגימה את סגולותיו הרבות והמונפצות של תה. הפרסומת המוזיקלית מציגה בחורה הנפרדת מהחבר שלה, ובעוד הוא מופתע ולא מבין מאין נחתה עליו בשורת האיוב הזאת, היא מנחמת אותו באמצעות המשפט חסר התוכן: “אתה תהיה בסדר, כל מה שאתה צריך זה כוס תה”.


הבחורה המתוקה פוצחת בשירה ומתחילה להלך בין שלל סיטואציות משעשעות מומחזות, ופותרת את כולן באמצעות שתיית כוס תה. כך למשל, תגלו כי כוס תה יכולה להיות פיתרון נהדר למלחמה בזומבים או אם חטפתם כרגע חץ בברך, כוס תה הייתה יכולה לפתור את מלחמת האזרחים, וכמובן תגרום לכם להרגיש נהדר אם הבוס שלכם משגע אתכם בראשון בבוקר.

הסרטון מקסים והשיר מדבק, אך אי אפשר לברוח מהעובדה כי הוא מזכיר לפרקים את הקמפיין הנהדר “דרכים מטופשות למות” שלהט ברשת בשנה שעברה וזכה בכל פרס פרסום אפשרי. כך או כך, מדובר בפרסומת נהדרת שתעביר לכם 3 דקות בכיף.

תה יורקשיר 2

לייק לפטריה בפייסבוק