פליטי המירוץ למליון מתחילים עם המורה בפרסומת חדשה ומצחיקה

בבית הספר לפסיכומטרי Smart, גייסו לאחרונה את צמד המצחיקנים ופליטיי הריאליטי הטריים איציק ואלירן שכיכבו כזכור בעונה האחרונה והמאוד מצליחה של “המרוץ למליון”, וציוותו אליהם פליט נוסף של המירוץ למליון, טום קשתי שעדיין חוגג את 15 דקות התהילה שלו שמצליחות איכשהו לא להיגמר.

כידוע, השלושה ניחנים ביכולת לייצר משפטים מצחיקים מאוד אך חסרי משמעות בעברית, ועל אף שאף אחד מהם אינו טיפש, יצרו לעצמם תדמית של מעין “אחבלים” (אחלה טמבלים). במעין הפוך על הפוך, הפכו השלושה לפרזנטורים של מכון הפסיכומטרי, ולאחר סדרת טיזרים משעשעים עלה ליוטיוב לפני כשלושה ימים סרטון הפרסומת הראשון בכיכובם, חלק מטרילוגיה בת שלושה סרטונים, כאשר השניים הנוספים אמורים לצאת בקרוב.


הסרטון מציג את השלושה בכיתת לימוד פסיכומטרי, כאשר המורה, בחורה נאה ואטרקטיבית, עסוקה בכתיבה על הלוח. איציק מסביר לאלירן שאין לו סיכוי עם המורה, ואלירן בתגובה מצביע כיאה לתלמיד מנומס, ומשחרר את אחד ממשפטי המחץ שלו: “המורה, אם היו לי סורגים בתוך הלב, את היית אסירת עולם”. בהמשך הוא מדגים פעם נוספת את יכולות החיזור הכושלות שלו, רגע לפני שטום קשתי נכנס לתמונה וגונב את ההצגה עם ביצוע בלתי נשכח לשיר “אנדרלמוסיה”, שיר מקורי מלא במילות פסיכומטרי שכתב עבור המורה, שיר שמזכה אותו בתמורה בסטירה מצלצלת מהמורה.

הסרטון די משעשע, והבחירה להשתמש בשלושה לפרסומת היא מוצלחת במיוחד. הסרטון זכה עד כה לקרוב ל- 7000 צפיות בלבד, אבל סביר להניח שיצליח לגרד עוד כמה ואולי אפילו להביא תלמידים חדשים לכיתות של סמארט.

לייק לפטריה בפייסבוק