פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

רועי כפרי מציג: הסכנה האמיתית בחציית פסי רכבת (וידאו)

היוצר המוכשר רועי כפרי (ניצה ולחם, סדרת ‘בקיצור‘ המעולה ושלל סרטונים ופרסומות ויראליות נהדרות שודאי יצא לכם לראות) שחרר לפני כשלושה ימים פרסומת חדשה שכתב, ביים וערך, עבור האפליקציה הישראלית המעולה Yevvo.

אפליקציית Yevvo היא אפליקציה חברתית מגניבה במיוחד, המאפשרת למשתמש לצלם סרטוני וידאו באיכות HD, ולהעביר אותם בשידור חיי וישיר לחברים אותם הם רוצים לשתף. כך למשל, אם אתם נמצאים בטיול מדהים בברזיל, או חווים חווייה כלשהי שאתם ממש רוצים לשתף עם חברים, כל שעליכם לעשות הוא להפעיל את האפליקציה, ללחוץ על כפתור Go Live, ואתם באויר.

היתרון הגדול של האפליקציה טמון בעובדה שהסרטונים לא נשמרים, ואם לא צפיתם בסרטון בשידור חי, אין לכם הזדמנות נוספת לצפות בו  מלבד תקציר של כחמש שניות מתוך השידור החי. כך תמנעו מסרטונים מביכים שידיעו לעיניים הלא נכונות. אם אתם עדין לא מכירים את האפליקציה (זמינה חינם למכשירי אייפון), אנחנו  בהחלט ממליצים להוריד אותה ולנסות אותה יחד עם החברים.


באופן לא מפתיע, הפרסומת של כפרי לא רעה בכלל, והיא חלק ראשון מתוך סדרה של שלוש פרסומות. הסרטון מציג שלישיית מטיילים כשאחד מהם מצלם ומעביר שידור חיי לחבריו מהמסע של השלושה. כשהם מגיעים לפסי רכבת אותם הם צריכים לחצות, המחסום יורד לפתע, ובמקום רכבת, עובר במקום חתול ענקי המאיים להשמיד את השלושה.

כמובן, במקרה כזה בו נתקלתם בחתול ענק, תמיד טוב שיש אפליקציה באמצעותה תוכלו לחלוק את החווייה האימתנית עם שאר חבריכם, כך שהם יוכלו אחר כך להגיע ולפנות את הגופה שלכם.

החלק השני והשלישי בטרילוגיית הפרסומות:רועי כפרי פרסומת 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...