מתחילים בסלון, גומרים בחדר השינה

מאז נכנסו הממירים המקליטים לחיינו, אין ספק שחוויית הצפייה בטלויזיה הפכה לכיפית ונוחה הרבה יותר. ביחד עם שירותי ה-VOD השונים האינטרנט או חברות הכבלים והלווין, השתנו לחלוטין הרגלי הצפייה שלנו, כשאנחנו כבר לא כבולים לשעות שידור מסויימות, ויכולים לצפות בתכנים שמעניינים אותנו, בזמן שנוח לנו. הבעיה היחידה בעניין הזה, היא שכל עוד מדובר בממיר המקליט, מיקום הצפייה נקבע מראש: בטלויזיה אליה מחובר הממיר המקליט.

בימים האחרונים השיקה חברת YES את השירות החדש והמהפכני שלה Multiroom, שירות המאפשר ללקוחות החברה לצפות בתכניות מוקלטות הנמצאות על הממיר המקליט באמצעות כל ממיר אחר בבית, כולל האפשרות לעצור את התכנית בסלון למשל, ולהמשיך לראות אותה מאותה נקודה בדיוק בחדר השינה.

יס מולטירום 2

לכבוד השקת השירות החדש יצאו בחברת YES עם קמפיין חדש המשלב פרסומת טלויזיה וגם פעילות אינטראקטיבית מגניבה באתר החברה. גם הפעם בחרו ביס בפרזנטורית ג’וליה לואי דרייפוס שכבר כיכבה לפני מספר חודשים בפרסומת של החברה. בניגוד לפרסומת הקודמת, הפרסומת החדשה שכיכובה של דרייפוס חמודה, פשוטה ולא מתחכמת, ומדגימה את השימוש בשירות החדש.

כאמור, בנוסף לסרטון הפרסומת הטלויזיוני, השיקו ביס מהלך דיגיטלי נחמד ביותר, במסגרתו יצרו סרטון אינטראקטיבי המציג את יתרונות השירות החדש, ומאפשר לכם הצופים לשלוט בעלילה שלו על ידי הזזת הדמויות המופיעות בסרטון באמצעות העכבר.

 קליק על התמונה למעבר לסרטון האינטראקטיבייס מולטירום 1

השירות החדש של יס המלווה גם בממשק משתמש חדש ומגניב, הוא פיתוח חדשני, מרענן ומאוד יעיל עבור לקוחות עם יותר מטלויזיה אחת בבית, ולאחר כמה שנים של קיפאון בתחום, צריך להעלות חשש גדול בקרב האחראים על השירותים המקבילים של היריבה המושבעת HOT.


לייק לפטריה בפייסבוק