יום ‘סוף העולם’ העולמי בתיבה של יהושע

כידוע, בעוד שלושה ימים, בתאריך 21.12, יחול “יום סוף העולם’ העולמי, שמטרתו העלאת המודעות לסוף העולם בקרב אנשים שמפקפקים בנבואתם העתיקה של שבט המאיה, אשר העריכו לפני אי אלו שנים, כי כדאי לכם להתאפס על עצמכם ולהספיק לעשות את כל מה שדחיתם למחר, עד מחרתיים. במסגרת יום סוף העולם צפויים שיבושים רבים במציאות, וייתכן ותחושו בחילה קלה עם אופציה למוות נוראי בייסורים.

גם במשרד הפרסום יהושע TBWA, לא נשארו אדישים לנבואת סוף העולם שמשגעת את העולם ואת הרשת, וגורמת לפיד שלנו להיראות כמו הספד מתמשך, והחליטו לקום, לעשות מעשה, ולהציל את ענף הפרסום מאבדן. גם בני אדם רגילים, יזכו לרחמיהם של חברי יהושע, ויוכלו להינצל במסגרת המבצע החד פעמי.

ביהושע, בנו ועמלו במשך שעות רבות על אפליקציה משעשעת, המציגה את תיבת נוח המחודשת. בתיבת נוח גירסת 2013, הכניסה אינה בזוגות כי אם בבודדים, וכל אחד נלחם עבור עצמו. רוצים להינצל? תפסו מקומכם בתור. התיבה מכילה עשרות מקומות בלבד, אך כמו בכל מועדון ישראלי שמכבד את עצמו, תשנה את הוראות הביטחון בהתאם למצב במציאות, ותאפשר כניסת כל דכפין, עד אפס מקום. סוף העולם, כבר אמרנו?

כדי לתפוס מקום על תיבת נוח הכי שווה בסביבה, ועם סכום המשכורות המצטבר הנמוך ביותר, עליכם להיכנס לאפליקציה, ולתפוס מקום בתור. על הדרך תוכלו גם להציל את החברים שלכם, ולשלוח להם הזמנה לתיבה. כדי לתפוס מקום בתור תתבקשו להסביר מדוע דווקא לכם מגיע לעלות לסיפון, ומדוע בחרתם להציל דווקא את החבר שבחרתם.

הפטריה מפרגנת לצוות יהושע, ומבקשת למסור הודעה חשובה לקברניט: בלי מזרחית. פה זה לא הלידו. שיהיה לכולנו בהצלחה. קליק לאפליקציה.

לייק לפטריה בפייסבוק