פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה הכין לחברתו את אחת המתנות הכי מושלמות אי פעם

כמו זוגות רבים אחרים, גם יחל ודניאל, נקלעו לתקופה בה שגרת החיים והעבודה הקשה של שניהם כמעט ואינה מאפשרת להם להתראות ולבלות זמן יחד, מעבר לשעות השינה המשותפות. יחל אלקבץ, אנימטור ומאייר במקצועו, החליט לנסות לשבור מעט את השגרה ולהפתיע את בת הזוג שלו עם מתנה מאוד מושקעת ולגמרי לא שגרתית. "דניאל עובדת מאוד קשה בתור מלצרית ונתקלת בהמון לקוחות נוראיים. זה היה בתקופה בה כמעט ולא התראינו, אז חשבתי להפתיע אותה ולעבוד על משהו בשביל שנינו. רציתי שזה יהיה משהו מקורי ומיוחד, כזה שאנשים עוד לא ראו", הוא מספר בשיחה עם אתר הפטריה.

במקום לצאת לארוחה רומנטית או להזמין סוף שבוע צימר בגליל, רכש יחל טושים צבעוניים, עפרונות וארגזי דפים בהשקעה של קרוב ל-5000 שקל והוסיף לסל הקניות שלו גם מצלמה וחצובה, ובמשך חמישה חודשים שלמים עבד בלילות על סרטון הסטופ-מושן הקסום והמופלא הבא, הכל כדי לשמח את דניאל. הסרטון המטורף שיצר אלקבץ כולל מעל 2000 ציורים שונים שצייר במו ידיו וקובצו יחד כדי ליצור את האנימציה הנהדרת המרכיבה את היצירה הסוחפת שלו.

בתחילת הסרטון שזכה למאות לייקים ושיתופים בעמוד הפייסבוק שלו, נראה יחל כשהוא יושב בחדרו ועובד על ציור בזמן שדניאל במשמרת בעבודה. הוא שולח לה הודעת וואטסאפ בה הוא מתעניין בשלומה ומקבל ממנה הודעת בחזרה בה היא כותבת "אני רק רוצה להיות במקום אחר. מתגעגעת אליך". מאותו רגע, מקבל הסרטון טוויסט משוגע בעלילה, ובאמצעות כישרון הציור שלו והמוזיקה הסוחפת של סטודיו tunevision, השניים יוצאים למסע מצויר משותף מלא באהבה ביצירתיות.

"מרבית העבודה על הסרטון נשמרה בסוד, אבל בשלב כלשהו הבית התמלא באלפי ציורים כך שהיה די קשה להסתיר את העניין. בנוסף, הייתי צריך אותה כדי להשלים את צילומי הסרטון" מספר אלקבץ ומוסיף: "דניאל התלהבה והתרגשה בטירוף, ממש כמו ילדה קטנה ובדיוק כמו אז, כשהכרתי אותה בגיל 17". יש יותר רומנטי מזה?

קליק לפרסום המקורי בעמוד הפייסבוק של יחל אלקבץ

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...