מרגש: אייל פלד בקמפיין חדש ונוגע ללב עבור ארגון “יד שרה”

לצערנו הרב, כמעט כל אחד מאיתנו נדרש מתישהו בחייו לשירותיו של ארגון “יד שרה”, הארגון ההתנדבותי הגדול בישראל, המלווה מאות אלפי אנשים בישראל במסע השיקומי שלהם באמצעות שירותים חשובים ביותר כגון השאלת ציוד, הסעות ומרכזים שיקומיים. כמובן, אנו מאחלים לכם ולבני משפחתיכם שלעולם לא תאלצו ליצור קשר עם הארגון אבל נסיון החיים ובעיקר הזיקנה מלמדים אותנו אחרת.

בימים האחרונים השיקו ב”יד שרה” קמפיין גיוס תרומות חדש, בכיכובו של איש הטלויזיה לשעבר אייל פלד (מסע עולמי), שכזכור לקה לפני כחמש שנים באירוע מוחי קשה ומאז נמצא בתהליך שיקומי ארוך ומפרך בנסיון ללמוד מחדש לדבר, ללכת  ובאופן כללי, לבצע את כל הפעולו ת הפשוטות שבעקבות האירוע הפכו מורכבות ביותר.

בסרטון המרגש מוצג פלד בתקופת הזוהר של מסע עולמי, במסגרתה טייל בעולם, ביקר באתרים מסוכנים, טיפס על הרים וחצה נהרות, כשבמקביל אנו חוזים באיל פלד של היום, עבורו האתגרים הגדולים ביותר הם עלייה במדרגות, נהיגה במכונית ועוד פעולות יומיומיות שכבר אינן טריויאליות עבורו, ועבור מאות אלפי אזרחים שיקומיים בארץ.

הקמפיין נוצר על ידי משרד הפרסום ראובני פרידן, וקורא לכם לתרום לארגון יד שרה. ברמה האישית, גם אני ומשפחתי נדרשנו לשירותיו של הארגון במאבק הקשה והארוך של סבתי ז”ל במחלת הסרטן, והחברים שם מבצעים מלאכת קודש. אם יש לכם, ובא לכם, תרומתכם תהיה מבורכת.


לייק לפטריה בפייסבוק