פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הזוי ומצחיק: אליפות העולם בגיטרת אוויר 2013

בין אם אתם יודעים לנגן על גיטרה ובין אם לא אחזתם אחת בידיכם מעולם, סביר להניח שמתישהו, במסיבה, חתונה או סתם לבד בחדר, ביצעתם את אחת הפעולות המביכות ביותר שניתן לבצע וניגנתם סולו אדיר תוך כדי תנועות ידיים בלבד וחשתם לרגע אחד כאילו אתם כוכבי רוק גדולים שקורעים את הבמה עם גיטרה חשמלית דמיונית. גיטרת אויר היא תופעה משונה ומשעשעת לרוב, הגורמת לנו להעמיד פני נגנים ולהיסחף עם המוזיקה.

לאחרונה, התקיימה בעיר אולו שבפינלדנד תחרות ה- Air Guitar העולמית לשנת 2013, במסגרתה עשרות מתמודדים הדגימו על הבמה את הכישורים המופלאים שלהם בנגינה על גיטרה דמיונית, הלא היא גיטרת אויר. כן כן, מסתבר שנגני גיטרת אויר יכולים להדגים מקצוענות, והתחרות המשעשעת הזאת לוקחת את עצמה מאוד מאוד ברצינות.

הזוכה הגדול של הערב היה אריק מלין המכונה גם "מלין האכזרי", שמלבד יכולותיו המופלאות בנגינה על גיטרה דמיונית הוא גם מתופף במקצועו. אריק העניק ביצוע בלתי נשכח על הבמה וקטף כאמור את המקום הראשון בתחרות ששמה לה למטרה לקדם את השלום העולמי, מתוך אידיאולוגיה משעשעת והזויה על פיה במידה וכל אנשי העולם ינגנו על גיטרה דמיונית, כל צרות העולם יעלמו.

הסרטון הבא מציג את ביצוע הגמר הסוחף של אריק שהעניק לו את המקום הראשון. שימו לב למקצוענות, לטמטום וליכולות העל של המתופף. עכשיו זה רשמי, העולם הזה השתגע. 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...