השיר הקורע של להקת הבנים הישראלית הזאת יעזור לכן להתמודד עם כאבי המחזור

בנות, הכינו את החזיות. לא, להקת וואן דיירקשן עדין לא מגיעה לישראל וגם האיחוד המדובר של היי פייב עדין לא מתרחש, אבל עזבו אתכם מלהקות קיקיוניות עם להיטים מאוסים, כי הדבר האמיתי כבר כאן. להקת הבנים הישראלית החדשה XPAIN שחררה היום את הלהיט הראשון שלה שעדין לא זכה לשם רשמי, אז אנחנו נדביק לו את השם הזמני “שרים על כאבי מחזור”.

[xyz-ips snippet=”youtubeembed”]

כמובן, לא מדובר בלהקת בנים אמיתית אלא בפרסומת חדשה ומבריקה לאריזה הוורודה של “נורופן”, קפסולות נוזליות לשיכוך כאבי מחזור. חמישיית הבנים החתיכים בסרטון הפארודי המעולה הזה מצוידת כצפוי בריבועים בבטן ובלוק הורס, ושרה מילים מטופשות ומצחיקות במיוחד על כאבי מחזור לצלילי לחן קליט ודביק שלא יצא לכם מהראש כבר אחרי הצפייה הראשונה.

הסרטון המצוין הזה שיצר משרד הפרסום “ענבר מרחב” הוא ללא ספק אחד היותר מצחיקים שנתקלנו בהם לאחרונה, ואחרי שבנורופן אכלו לנו את הראש בשנה האחרונה עם שלל פרסומות ה”כאב ראש, כאב ראש, כאב ראש” שלהם, עושה רושם שכאב הראש שלכם רק הולך להתגבר אחרי הצפייה בקליפ של להקת XPAIN, אבל הפעם לפחות, הוא יהיה הרבה יותר מהנה.

אם כבר הספקתן להתאהב, אתן מוזמנות לבקר בעמוד הפייסבוק החדש של XPAIN שם תוכלו לקבל עדכונים ולצפות בשלל תמונות  משעשעות של חברי הלהקה גיא, ג’קי, ליאור, עידו וסטפן ברוח להקות הבנים של שנות התשעים.

לייק לפטריה בפייסבוק