אי אפשר שלא להתאהב בצחוק של התינוק הזה כשהוא נתקל ב”שערות סבא” בפעם הראשונה

כל מי שחווה התקף צחוק או ששהה באותו חדר עם אדם אחר שחווה התקף צחוק יודע שמדובר בתופעה מאוד מדבקת וחסרת שליטה, וגם אם אין לכם מושג מאין פרץ הצחוק הבלתי נגמר הזה מגיע, אין שום דרך להפסיק אותו. העסק הזה הופך להיות הרבה יותר משעשע כשמי שחווה את התקף הצחוק הזה הוא ילד בן שנה, שכנראה לעולם לא יזכור את הרגע הזה, אבל יזכה לשמוע עליו אינסוף סיפורים כשיגדל.

טום פלצ’ר, הגיטריסט של הלהקה הבריטית המצליחה McFly, טייל עם באז, בנו הקטן בן השנה, בשדה שעל יד ביתם והדגים לעולל המתוק מה קורה כשנושפים על סביון, או “שערות סבא” כפי שכולנו קראנו לפרח הזה בילדות. המראה של זרעי הסביון הלבנים מתנתקים מהגבעול ועפים ברוח בשילוב עם קול הנשיפה של האב כנראה מאוד שעשע את הילד החמוד שלא הצליח לעצור את פרץ הצחוק המתגלגל ושובה הלב שלו, צחוק תמים ומדבק שיגרום לכל אחד מכם לחייך.

כצפוי, האב הגאה נדבק גם הוא בהתקף הצחוק של בנו ולא שכח להוציא את המצלמה ולתעד את המאורע המרגש ולפרסם אותו ביוטיוב, שם הוא זכה למעל מיליון צפיות בתוך יממה בלבד. האמת? כל כך כיף להביט בחיוך ובעיניו הבוהקות וחסרות הדאגה של הילדון הקטן שמגלה בכל יום מחדש את נפלאות העולם, ועדין מסוגל להתפעל ולצחוק מדברים שגרתיים שעבורנו, האנשים הבוגרים, נראים מטופשים ומובנים מאיליהם. מקסים.

לייק לפטריה בפייסבוק