פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מה קורה כשמניחים קוביית קרח על הנקודה הזאת בעורף?

אם גם אתם מרגישים לפעמים שהגוף שלכם זקוק בדחיפות לשינוי באורח החיים הלא בריא שלכם, יש המון דרכים לעשות את זה: פעילות גופנית לעיתים קרובות, שתייה מים במקום קולה ומשקאות מתוקים אחרים, דיאטה בריאה יותר והימנעות מג'אנק פוד וממתקים וכן הלאה.

המעבר לאורח חיים בריא הוא לרוב לא כיפי, במיוחד לעצלנים ביננו, ודורש הרבה כוח רצון, התמדה וויתורים על הרגלים רעים שאתם מאוד אוהבים. אז איך תגיבו אם נספר לכם שיש דרך לא רעה להשיג שיפור כללי בהרגשה שלכם בלי לצאת מהבית ובלי לרכוש נעלי ספורט? רמז: כנראה שתלכו לבדוק אם יש לכם קרח במקפיא.

במרכז העורף שלכם, בנקודה בה מתחיל הצוואר קיימת נקודה בשם פנג-פו (Feng Fu או 風府 אם אתם יודעים לקרוא סינית). הנקודה הזאת, "אחוזת הרוח" בתרגום חופשי מסינית, נמצאת כאמור בבסיס הגולגולת שלכם ומשמשת כאחת מנקודות הלחץ המרכזיות בתורות הרפלקסולוגיה והדיקור הסיני, על פיהן מדובר בנקודה בעלת השפעה רבה על הבריאות שלכם.

אז למה אנחנו מספרים לכם את זה? ובכן, מסתבר שאם תניחו קוביית קרח על הנקודה הזאת על בסיס יומי, תעורר בגוף שלכם אפקט "הצערה" שלא רק ישיב לכם את רוח הנעורים, אלא גם יגרום לכם להרגיש מלאי אנרגיה, יעלים כאבים ויעזור לכם לשפר את המצב הבריאותי שלכם ולהתמודד עם מחלות.

אז איך זה עובד?

שוכבים על הבטן ומניחים קרח על נקודת הפנג-פו (נקראת גם GV-16) את הקרח משאירים על המקום במשך כ-20 דקות. אתם כמובן יכולים להשתמש בתחבושת או בחתיכת בד דקה כדי למקום את הקרח כמו שצריך על העורף שלכם מבלי שהוא יחליק. על הפעולה הזו מומלץ לחזור פעמיים במהלך היום, פעם אחת בבוקר, מומלץ על בטן ריקה, ופעם אחת בערב לפני השינה.

מה תורמת הפעולה הזאת לגוף שלכם?

על פי התאוריה ברפואה הסינית, נקודת הפנג-פו אינה מרפאה, אלא למעשה עוזרת להחזיר את הגוף למצב הפיזי המקורי והמאוזן שלו ובכך מסייעת להחזיר אותו למסלול הנכון ו"להצעיר" אותו. פעולת הנחת הקרח על הנקודה הזו תורמת במגוון דרכים:

1. משפרת את איכות השינה שלכם

2. משפרת את מצב הרוח

3. מסייעת לווסת ולהסדיר את פעילות המעיים ומערכת העיכול

4. מפחית את הסיכוי להתקרר או להצטנן ומסייע לטיפול בהן.

5. גורמת להפחתה משמעותית בכאבי ראש, כאבי שיניים, כאבים במפרקים וכאבי ברגליים

6. מסייעת במניעת מחלות ריאות ולב ובתפקוד בלוטת התריס

7. מסייעת בהקלה בתופעת PMS (תסמונת קדם וסתית), ועוזרת להפחית תופעות כמו אימפוטנציה, הפרשות הורמונים מוגברות, פריג'ידיות, ובעיות בפוריות.

8. מסייעת לשיפור בבריאות המנטלית שלכם במקרים של דיכאון, חרדות, פחדים וכו'.

9. מסייעת למניעת בעיות נוירולוגיות וניוון בעמוד השדרה.

10. עוזר לטפל בזיהומים של הקיבה והמעיים וכאלה שנוצרים בעקבות מגע מיני.

11. עוזרת להתמודד עם אסתמה.

באמצעות: Yin Yang house

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...