להתגלח בקליק: אתר ישראלי חדש מאיים לנגוס בשוק סכיני הגילוח

גילוח, הוא אחת הפעולות הכי מרגיזות ומעצבנות שקיימות בחייו של גבר ממוצע. אז נכון, נשים נאלצות להתמודד עם תופעות שגרתיות מעצבנות הרבה יותר כמו מחזור, הורדת שיער מכל חלקי הגוף, איפור, הסרת איפור, גבות ועוד מתוקף היותן נשים, אבל זה לא אומר שלנו הגברי םאסור להתלונן. שוק מוצרי הגילוח מגלגל מאות מליוני שקלים בארץ ומליארדי שקלים בעולם, ולעיתים נדמה שהמחירים שאנו משלמים על סכיני הגילוח והמוצרים הנלווים להם הם לא פחות משערורייתיים. במשך שנים, שולטת בשוק המקומי חברת ג’ילט (מבית פרוקטור אנד גמבל), כשעל פי ההערכות, מחזיקה בכ-85 אחוזים משוק מוצרי הגילוח בישראל.

אתר ישראלי חדש בשם Xblade, מאיים לשנות את הרגלי הצריכה שלנו בכל הנוגע לגילוח, ולשנות לאלתר את שוק הגילוח המקומי. לפני כשנה, סיפרנו לכם על Dollar Shave Club, האתר האמריקאי שמציע סכיני גילוח בדולר, כולל משלוח עד הבית. המודל הכלכלי של Xblade מבוסס על זה של Dollar Shave Club, וגם הפרסומת המשעשעת ששוחררה אמש ותקדם את השקת המוצר בארץ, מזכירה את הפרסומת של אחותה הגדולה והאמריקאית, פרסומת שעשתה המון באז ברשת, והיא ללא ספק אחת המצחיקות שראיתי מימיי.

xblade 1

בחברת Xblade טוענים ובצדק, שאין שום סיבה לשלם הון תועפות על סכיני הגילוח והלהבים, ומציעים עסקה שנראית מאוד משתלמת על פניו, לפחות ביחס למחירי המתחרים. החברה מציעה בסה”כ שני סוגי סכינים, תוצרת גרמניה (למהדרין) ובהתאם לכך, שני סוגי להבים תואמים למילוי, אותם ניתן להזמין אך ורק מהאתר, ומגיעים במשלוח חינם עד הבית.

אתר החברה מאוד פשוט ונוח לשימוש, ותהליך הקנייה קצר ומהיר, בעיקר בזכות העובדה שאין הצפת מוצרים, או מאות סוגי מחירים ואופציות, אלא בסה”כ שני סוגי להבים, עם הבדלים מינוריים יחסית במחיר. מעניין יהיה לראות כיצד יגיב הצרכן הישראלי לשחקן החדש בשוק סכיני הגילוח, והאם יעדיף לקנות חכם ובאמצעות הרשת או ימשיך לרכוש את הסכינים שלו על הדרך, במהלך הקניות בסופר.

אם לשפוט על פי הפרסומת, עושה רושם כי מדובר בחברה צעירה ורעבה להצלחה, המבוססת על מודל מצליח ומוכח, ועם שיווק נכון ואגרסיבי, יש פה בהחלט פוטנציאל לסיפור הצלחה. בתור בעל זקן, הפרסומת כעמט וגרמה לי לרצות להתגלח. ממש כמעט. אני נשאר עם הזקן. אם אתם מגולחים במהל קריאת שורות אלו, בהחלט שווה לכם לבקר באתר החברה.


לייק לפטריה בפייסבוק