דיסני מציגים: רחוב מפוקסל בלונדון (תמונות)

לפני כחודש וחצי, יצא לאקרנים ברחבי ארצות הברית הסרט החדש מבית דיסני, “Wreck-It Ralph”. הסרט הסובב סביב עולם הארקייד ומשחקי הוידאו, מספר את סיפורו של ראלף, דמות רשעה ושמנה מתוך אחד ממשחקי הוידאו הישנים והמוכרים, שמואס יום אחד בתפקיד הרשע, ומחליט לשנות את אופיו ולהפוך לטוב. בסרט תפגשו את מיטב הדמויות המוכרות מתוך משחקי הוידאו, ביניהן דמויות מתוך האחים סופר מריו, מורטאל קומבט, סטריט פייטר, מגה מן סוניק ועוד רבות אחרות.

לקראת ההשקה בפברואר בלונדון, וכמחווה לדמויות משחקי הוידאו המפוקסלות של פעם שנבנו כולן בטכנולוגיות 8bit הידועה לשמצה, יצרו בדיסני מיצג רחוב מיוחד, שכולו פרומושן לסרט החדש. Brick lane, שמו של הרחוב בו מתקיים המיצג, הוסב למספר ימים והפך ל- 8-Bit lane, וברחוב הוצבו מגוון דמויות, תמונות ומכוניות ואפילו קקי של כלב, כולם מפוקסלים ונראים כאילו נשלחו זה עתה במצב שמור, היישר מהאייטיז.


כמובן, המיצג משך את תשומת ליבם של העוברים והשבים שהעלו סטטוסים לפייסבוק, צייצו בטוויטר, וכמובן צילמו את המיצגים הרבים. הנה כמה תמונות מתוך גלריה שעולתה לאתר Reddit. אתם מוזמנים לצפות גם בטריילר החמוד של הסרט, כאן למעלה.

 5hBAAh6luTth8eRv3hc1stVhgw0rLhlyUpqhpC2MahRqcfghSfMOlhsjLzahwj9uxh

לייק לפטריה בפייסבוק