פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ההארלם שייק הגרוע בהיסטוריה (וידאו)

ההארלם שייק המאוס, הוא ללא ספק תופעת הרשת הגדולה והחופרת ביותר מאז גאנגאם סטייל, וגם באופן כללי, מאז תחילת עידן היוטיוב. הרשת מפוצצת במאות אלפי סרטונים שיצרו מליוני גולשים משועממים, מתוך מחשבה שדווקא ההארלם שייק שלהם הוא המקורי והמצחיק ביותר מבין כולם.

לרוב, תופעות גרנדיוזיות כאלה, שמושכות אחריהן את כלל גולשי תבל, מעצבנות אותי ביותר, וגם התופעה הזו לא חלפה לידי, והצליחה לגרום לי לרצות לעבור לגור במערה בלי אינטרנט אלחוטי, לפחות עד יעבור זעם. למזלנו הרב, הגיחה משום מקום תופעת הכבשה הצורחת, שהצליחה להרדים במעט את חובבי ומשתפי ההארלם שייק החופרים.

הארלם שייק פרקינסון

ובכל זאת, בתוך עולם של הארלם שייק, יש מי שהצליחו לייצר סרטון הארלם שייק ייחודי ויצירתי, שמצליח להיות הרבה מעבר לסתם סרטון ריקודים דבילי עם מוזיקה חופרת. הסרטון המוצג כאן, נראה על פניו כעוד סרטון הארלם שייק משרדי מטופש באיזו חברת הייטק קיקיונית, אך הפאנץ' שלו חריף ומפתיע, ובהחלט שונה מכל מה שהתרגלנו לראות בז'אנר.

הארגון האחראי על הסרטון הוא ארגון Parkinson verenging ההולנדי, התומך בחולי פרקינסון ומנסה להעלות את המודעות למחלה הנוראית באמצעות תופעת הרשת הפופולארית. בכדי למשוך את תשומת לב הגולשים זכה הסרטון לשם Worst harlem shake ever , אך למרות השם המסקרן והמטרה הטובה זכה לכשבעים אלף צפיות בלבד.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...