תופעת דואט עם הכבשה הצורחת: עכשיו גם בעברית

לפני כעשרה חודשים, עלה ליוטיוב סרטון מאוד מצחיק, שבע שניות בסה”כ, המציג כבשה צורחת ממש כמו בנאדם שאיבד את שפיותו. הסרטון הקורע, זכה למליוני צפיות ושיתופים ברשת, אך איש לא חשב שיחלוף כל כך הרבה זמן עד שהעז הצורחת תחזור קדמת הבמה, ותהפוך לאחד הממים הכי משוגעים ומצחיקים שנראו לאחרונה ברשת.

סרטון שעלה לרשת לפני כארבעה ימים, שילב בין הצרחה המפורסמת של הכבשה מהסרטון המקורי, לבין טיילור סוויפט, שילוב שיצר דואט נהדר וקורע לשיר I knew you were trouble, הלהיט הגדול ביותר של סוויפט. הדואט המרגש זכה למעל לשבעה מליון צפיות ביוטיוב, אבל יותר מכך, יצר תופעת רשת חדשה ומרעננת, במסגרתה מאות גולשים כבר העלו ליוטיוב גרסאות שונות ומשונות המשלבות את הכבשה הצורחת יחד עם להיטים מוכרים של האמנים הכי גדולים ביניהם אדל, ג’סטין ביבר, לינקינק פארק ועוד רבים אחרים.

הסרטון המקורי:

כמובן, גם הגולשים הישראלים לא נשארו אדישים לתופעת Goat edition, ואט אט צצו להן גם גרסאות “כבשה” לשירים של יוצרים ישראלים מוכרים ביניהם עומר אדם, אביב גפן ועוד. ריכזנו עבורכם את הדואטים היותר מוצלחים שעלו לרשת, ואתם מוזמנים לשלוח סרטונים מצחיקים נוספים אם נתקלתם בכאלה, למייל האדום של הפטריה (אין לנו מייל אדום אבל זה אופנתי לקרוא לו ככה).

תודה לאלי מרציאנו על הטיפ.

אביב גפן (Oren BM)

עומר אדם

היי פייב (Oren BM)

טיילור סוויפט

ג’סטין ביבר

קייטי פרי

בריטני ספירס

ג’ון בו ג’ובי

לייק לפטריה בפייסבוק