קורע: הבחורה הזאת מבצעת את אתגר הקרח כשהיא מסטולה לחלוטין אחרי עקירת ארבע שיני בינה

למרות עברה ארבע עקירות כירורגיות של שיני הבינה שלה ממש עכשיו, ועל אף שאמה אסרה עליה לעזוב את המיטה בחדרה בכדי שתוכל להתאושש כמו שצריך מהניתוח, מייגן, הבחורה המצחיקה בסרטון הבא, פשוט לא יכלה להתאפק והחליטה שהיא חייבת לבצע ממש עכשיו, כשהיא עדין תחת השפעת תרופות ומשככי כאבים חזקים, את אתגר דלי הקרח. התוצאה: אחד הסרטונים הכי קורעים שיצא לנו לראות בזמן האחרון, ובלי צל של סףק, אתגר הקרח הכי מוצלח והזוי עד כה.

בסרטון הקצר שהעלתה לפרופיל הפייסבוק שלה, עומדת מייגן מול המצלמה כשהיא עדין מסטולה לחלוטין, וכבר בפתיחה שלו מספקת רגעי קסם הורסים כשהיא מבקשת מהצופים להיות בשקט ובקושי מצליחה להוציא את הצליל “ששששש” מהפה שלה. רגע אחר כך, היא מגלה שהיא מדממת ומקבלת את הבשורה המרעישה בהלם מוחלט, שנעלם תוך שתי שניות בדיוק ומתחלף בנאום קצרצר על מטרת האתגר, נאום שנקטע גם הוא תוך כמה רגעים כאשר היא שומעת לפתע את אמא שלה נכנסת הביתה.

הבחורה הלחוצה, שלא רוצה שאמה תבחין בה, מחליטה לבצע את האתגר כמה שיותר מהר אבל אז נתקלת בבעיה חמורה: היא לא רוצה שהשיער שלה יירטב. אין מילים. תוך כדי שהיא ממשיכה לקשקש שטויות ומסיתה את שערה אחורה, היא מתנשפת בכבדות ואז שופכת לעצמה קערה קטנטונת של מים על החולצה בזמן שדם משפריץ לה מהפה. אין ספק, תמונות קשות אבל קורעות מצחוק.

מייגן מספרת שמיד לאחר שצילמה את סרטון הקאלט הזה היא התעלפה למשך שעה וכשהתעוררה גילתה שכבר הספיקה להעלות אותו כמה רגעים לפני לפייסבוק. כמובן, התגובות לא הפסיקו לזרום, והסרטון הפך לויראלי במהירות מסחררת וכבר חצה את רף מליון הצפיות תוך יממה אחת. מלבד ארבעת החורים הענקיים בפה שלה, מייגן יכולה בהחלט להיות מבסוטה וליהנות מ-15 שניות התהילה שלה, שפשוט עשו לנו את היום.

אגב, כשהיא לא מסטולה מתרופות ומצלמת סרטונים מופרעים, מייגן היא גם זמרת לא רעה בכלל. תופתעו לגלות איך היא נראית כשהפרצוף שלה לא נפוח והפה שלה מזמר.

לייק לפטריה בפייסבוק