הסרטון הזה מנסה לפצח את תעלומת ההורים האמיתיים של ג’ון סנואו

כרגיל כשמדובר בענייני “משחקי הכס” נתחיל באזהרת ספויילר. הסרטון הבא מציג תיאוריה מסקרנת במיוחד בנוגע לזהות ההורים של ג’ון סנואו והוא כולל ספויילרים שיכולים להרוס הרבה לאלו מכם שעדיין לא השלימו את כל העונות של הסדרה ששודרו עד כה.

אחת התעלומות הגדולות במשחקי הכס טמונה בזהות ההורים של ג’ון סנואו. כבר מהפרק הראשון של העונה הראשונה מוצגת דמותו של סנואו כ’ממזר’ של נד סטארק אך הזהות של אמו לא הוזכרה.

רבים מהמעריצים של הסדרה הפופולרית לא ממש קונים את הסיפור שג’ורג’ מרטין מנסה למכור לנו בכל הנוגע לג’ון סנואו וגל גדול של שמועות ותאוריות טוענות כי הייחוס של ג’ון גבוה הרבה יותר מסתם ממזר.

ערוץ היוטיוב Alt Shift X העלה לפני מספר ימים סרטון המציג תיאוריה בנוגע לזהותם האמיתית של הוריו של סנואו וטוען כי ג’ורג’ מרטין מוליך אותנו שולל ושהדם שזורם בעורקיו של ג’ון הוא  בכלל של בית טארגאריין.

הסרטון מציג שלב אחר שלב את הרמזים החבויים בפרקי הסדרה והובילו אותו להגיע למסקנה אודות הייחוס המשפחתי האמיתי של סנואו. על אף שמדובר בסרטון ארוך יחסית (מעל 6 דקות) הוא מעניק לצופה זווית ראייה מאוד מעניינת בנוגע לחשיבות של דמותו של סנואו. כאמור, אנחנו שוב מפצירים בכם לא לצפות בסרטון אם עדין לא השלמתם את כל פרקי הסדרה.


אתר הפטריה הינו מגזין אינטרנטי של פנאי, בידור ותרבות. באתר תמצאו כתבות תוכן מעניינות, מדריכי קניה, סקירות ודירוגים מעולמות הצרכנות ועוד המון תכנים מגוונים, מעוררי השראה ומרחיבי אופקים. לפנייה למערכת האתר ניתן לפנות בכתובת [email protected] .
מערכת הפטריה

לייק לפטריה בפייסבוק