פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האב ביקש מהגולשים לעבד בפוטושופ את תמונת בתו התינוקת שנפטרה בגיל 6 שבועות

סופיה, התינוקת המתוקה בתמונה, נפטרה בשבוע שעבר בסה”כ שישה שבועות אחרי שהגיחה לאויר העולם. היא נולדה עם בעיות קשות בכבד, ולאחר מלחמה אמיצה והמתנה קצרה להשתלת כבד, נכנעה למחלה.

בששת השבועות בהן זכתה לחיות ולהביא אושר זמני לחייהם של אביה נתן סטפל ואשתו, שהתה סופיה בבית חולים לילדים כשהיא מחוברת למכונות וצינורות. בעקבות כך, כל התמונות של סופיה שנותרו לזוג ההורים כמזכרת כללו בתוכן גם את המכשור הרפואי המאסיבי שעטף את בתם.

בפניה נרגשת וקורעת לב שפרסם האב במהלך סוף השבוע באתר Reddit, הוא פנה אל הגולשים סיפר על המוות העצוב של בתו ותהה אם מישהו מהם יוכל להסיר את המכשור הרופאי מאחת התמונות האחרונות שלה אותה פרסם ביחד עם ההודעה. האב קיווה כי גולש כלשהו עם מעט זמן פנוי יואיל בטובו לבצע עבורו את המחווה הקטנה, אך גם הוא לא ציפה למה שהתרחש בשעות שלאחר מכן.

הגולשים שנחשפו להודעה התרגשו ממנה עד עמקי נשמתם, והחלו להפגיז את האב במאות הודעות תגובה מפתיעות ומרגשות עם תמונות פוטושופ מעובדות ציורים ואפילו איורים בעיפרון של סופיה, ללא המכשור הרפואי, ועם אינטרפטציות נפלאות משלהם לתמונה המקורית. חלק מהגולשים אף הגדילו לעשות כשהדפיסו ומסגרו את התמונה שיצרו ושלחו אותה אל האב בדואר.

הסיפור המרגש ומאות התמונות שנשלחו ופורסמו בכמה מהאתרים הבולטים ברשת הפכו לסיפור הכי ויראלי ברשת ביומיים האחרונים עם מאות אלפי לייקים, שיתופים ועשרות תמונות שממשיכות לזרום אל תיבת המייל של האב.  אספנו עבורכם כמה מהתמונות הבולטות של סופיה היפהפיה שיצרו הגולשים, ואתם מוזמנים להכין את הממחטות ולגלול מטה. כל כך עצוב.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...