פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

וויטני יוסטון משתלטת על הרשת

קצת יותר מעשרים וארבע שעות לאחר מותה, מסדרים הגולשים ברשת ברחבי העולם מסע לויה מכובד לזמרת הנערצת וויטני יוסטון. תופעת הפריצה המחודשת לאחר המוות היא תופעה מוכרת. ארבעים ושמונה שעות אחורה, טרם המוות הטראגי, הייתה יוסטון בשפל המדרגה מבחינת הקריירה שלה. מצבה הנפשי והרפואי לא עזר לה להתרומם, ולא סביר שהיינו שומעים ממנה בזמן הקרוב, בטח לא בקטע מקצועי. והנה, מוות טראגי אחד, וכל מי שקשור לעזבונה של הזמרת יכול להיות מבסוט. חכו כמה ימים ובט נתבשר על איזה אוסף מהודר שיסכם את הקרירה שלה וישלשל לכיסו של מישהו מליונים.

אתר viralvideochart המפרסם בכל יום את דירוג הסרטונים הכי נצפים ומשותפים ברשתות החברתיות ובבלוגים, הפך היום למעין דירוג לא רשמי של להיטיה הגדולים של יוסטון. לא פחות מ-18 מתוך עשרים המקומות הראשונים במצעד, נכבשו על ידי סרטונים של וויטני יוסטון, כאשר שני הסרטונים היחידים שהצליחו לשבור את ההגמוניה של יוסטון, הם האב שיורה בלפטופ של בתו לאחר שירדה עליו בפייסבוק, וכמובן, השיר הכי חופר בהיסטוריה “איי סאו טה פגו”. שני הסרטונים האלו אגב, הגיעו למקומות השמונה עשרה והעשרי םברשימה.

הרשימה מתעדכנת בכל יום וסביר להניח שבשבוע הקרוב היא תהיה מורכבת בעיקר משיריה של יוסטון. נחמד לראות איך בעידן המדיות החברתיות, ניתן לעקוב בקלות אחרי מגמות כלל עולמיות, ואיך הרשת משנה פניה בן רגע ומגיבה בלייב להתרחשויות בעולם, במיוחד כשמדובר במוות של דיוה מהסוג של יוסטון. הנה הרשימה כפי שמופיעה באתר:

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...