פרסמה פוסט נגד הוריה בפייסבוק, וחטפה כדור בלפטופ

טומי ג'ורגן, קם עצבני אתמול בבוקר. עצבני מאוד. אז הוא עשה מה שכל הורה עצבני עושה. מוציא כיסא לאחו, שם מולו מצלמה ומתחיל לדבר.

ג'ורדן נראה כמו דמות מתוך מערבון. בידו האחת סיגריה, בכיס מכנסו אקדח 45 מילימטר, ובידו השניה דף מודפס. ג'ורדן העצבני מתחיל לדבר אל המצלמה ומספר את סיפור המכתב שבידו. ביתו האנה כך מסתבר, לא ממש אהבה את שיטת החינוך של הוריה במסגרתה היא נדרשת לבצע מטלות שונות בבית, ולכן כתבה מכתב עצבני להורים ופרסמה אותו בפייסבוק שלה. כמובן, האנה הקטנה לא תארה לעצמה שאביה יגלה את המכתב המתלהם והחוצפני, אולם המחשב שלה דרש תיקון, ואביה האוהב התנדב לתקן לה את המחשב, להתקין עליו תוכנות חדשות, ולבזבז כמאה שלושים דולרים (כפי שמפרט בסרטון) כדי שביתו תוכל להיות מרוצה ולהשתמש בו ללימודיה.

במסגרת עבודתו על המחשב של בתו גילה ג'ורדן את מכתב הפיסבוק שכתבה בתו והתעצבן. מאוד. התעצבן עד כדי כך שהחליט לשים סוף לעניין הזה, ועל הדרך גם למחשב של בתו. בסרטון מגולל ג'ורדן את השתלשלות האירועים, מקריא את המכתב המצחיק שכתבה בתו, ומגיב בצורה עוד יותר מצחיקה על הנאמר בו. הסרטון אמנם מעט ארוך אך שווה לראות אותו מתחילתו עד סופו. האב עושה רושם של חמום מוח לא קטן שמצד שני מאוד מאוד אוהב את בתו. הניגוד המוחלט הזה בין אהבה לשנאה, בין רע לטוב, יוצר סיטואציה קומית מבריקה.

טומי ג'ורדן מודיע בחגיגיות לביתו, שהוא הולך לפרסם את הסרטון הזה על הוול שלה בפייסבוק, כדי לראות אם החברים "המגניבים" שלה יאהבו את הפוסט הזה כמו שאהבו את הפוסט שלה. מיותר לציין כי הסרטון זכה כבר לאלפי שיתופים מאז פורסם אתמול בבוקר וכבר זכה לחצי מליון צפיות. ובאשר להאנה בת ה-15, כשהיא תסיים את הריתוק שלה בעוד מספר שנים, אולי נזכה לשמוע גם את תגובתה.

מוסר ההשכל – בפעם הבאה שאתם רוצים לכתוב משהו רע על ההורים שלכם בפייסבוק, תוודאו שאבא שלכם הוא לא סאות'רן פסיכי עם אקדח 45 מילימטר בכיס.

קליק לפרסום המקורי בפייסבוק של האב טומי ג'ורדן.


לייק לפטריה בפייסבוק